00
Yazı Detayı
14 Ocak 2024 - Pazar 10:49
 
İçimizdeki İngiliz Nato ?
Hamdi Acet
alanyaajans@gmail.com
 
 

NATO'ya katıldığımız günden beri Türkiye Cumhuriyeti'nin başına gelmeyen kalmadı. 

Bu uluslararası örgütün bize getirdiği faydadan çok zararı oldu. NATO, Türkiye'yi kendi çıkarları doğrultusunda kullanmak isteyen emperyalist güçlerin oyuncağı haline getirdi. 


NATO içindeki bazı ülkeler, Türkiye'yi bölüp parçalamak için içimizdeki hainleri desteklediler. Bu hainler, milletimizi etnik, dini ve siyasi ayrışmalara sürükleyerek birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalıştılar. 


Natonun Türkiye'yi bölme planı, son yıllarda gündemde olan bir konudur. Bu plana göre, NATO, Türkiye'nin güneydoğusunda bir Kürt devleti kurmayı ve böylece Türkiye'nin toprak bütünlüğünü zayıflatmayı amaçlamaktadır. 


NATO, bu planı uygulamak için PKK terör örgütüne destek vermektedir. PKK, NATO'nun silah, eğitim ve istihbarat desteğiyle Türkiye'ye karşı saldırılar düzenlemekte ve sivil halkı katletmektedir. 


NATO'nun Türkiye'yi bölme planı, Türk milletinin direnişiyle karşılaşmaktadır. Türk Silahlı Kuvvetleri, PKK'ya karşı operasyonlarını sürdürmekte ve terör örgütünü yok etmeye çalışmaktadır. 


Türk halkı da devletine ve ordusuna destek vermektedir. NATO'nun Türkiye'yi bölme planı, Türkiye'nin egemenliğine ve milli birliğine yönelik bir tehdittir. Bu planın gerçekleşmesine izin vermemek için, Türkiye, NATO'ya karşı bağımsız bir politika izlemeli ve müttefiklerini değiştirmelidir.


Bu projeler, Türkiye'nin gücünü zayıflatmak ve bağımsızlığını kaybettirmek için planlanmıştır. Bu projeler bitmedi, bitmeyecek de.

 
Türkiye Cumhuriyeti, NATO'dan çektiği acıları unutmayacak ve bu örgütten kurtulmak için mücadele edecekmidir ?.

 
Etiketler: İçimizdeki, İngiliz, Nato, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı 0