Haber Detayı
03 Ocak 2021 - Pazar 17:26
 
Büyükşehir’e çevre ödülü
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi 23’üncü Çevre Hizmet Ödülleri değerlendirmesinde ‘2019 yılı Antalya Ölçeği Çevre Hizmet Ödülü’ne layık görüldü.
YAŞAM Haberi
  Büyükşehir’e çevre ödülü

Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından geleneksel olarak düzenlenen 23’üncü Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri değerlendirme süreci tamamlandı. Değerlendirme sonunda, uluslararası kuruluşlar tarafından hibe alan projeler; çevre eğitimi, bilgilendirme ve farkındalık çalışmaları; yenilikçi peyzaj çalışmalarından dolayı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ‘2019 yılı Antalya Ölçeği (Kamu Kurumu) Çevre  Hizmet Ödülü’ne layık görüldüğü bildirdi. 


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Antalya’yı çevre dostu kent yapmak hedefiyle çevre ve doğa dostu projelerimize devam edeceğiz. Ödülün alınmasında emek veren ve bu önemli ödüle layık gören herkese teşekkür ederiz” dedi. 
2019 yılı Antalya Ölçeği (Kamu Kurumu) Çevre  Hizmet  Ödülü’nün, Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından belirlenecek tarihteki bir törenle taktim edileceği açıklandı. 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Hamdi Acet
Etiketler: , , Büyükşehir’e, çevre, ödülü, , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı