Haber Detayı
08 Ocak 2022 - Cumartesi 12:19
 
Alanya’da kurum Amirleri “iyi ki varsın Eren” dedi
Alanya’da görev yapan kurum amirleri, Karakol Amir ve komutanları ile özel harekat polisleri Alanya Kaymakamlığı organizasyonuyla “Kesişme: İyi Ki Varsın Eren” filmini izledi.
YAŞAM Haberi
Alanya’da kurum Amirleri “iyi ki varsın Eren” dedi

Trabzon'un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017'de teröristlerle Mehmetçiğin girdiği çatışmada şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in öyküsünü anlatan "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmi Alanya Kaymakamı Dr Fatih Ürkmezer, Kurum amirleri ve çalışanları tarafından hep birlikte izlendi. 


Film sonrası duygularını dile getiren Kaymakam Ürkmezer “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” Sinema filmini ilçemizdeki öğrenciler de izliyor. Biz de bugün tüm kurum amirlerimiz, jandarma ve emniyet amir ve komutanlarımız ve özel harekat polislerimiz ile birlikte teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen evladımız Eren Bülbül ile Şehit Astsubay Ferhat Gedik’in hayatının anlatıldığı filmi izledik ve çok duygulandık. 


Vatanımız için Şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Ferhat Gedik’in göstermiş olduğu kahramanlık hepimize örnek olmalıdır. Şehitlerimizin ruhu şad olsun” dedi. 
Ayrıca film sonrası Kurum Amirleri ve Kurum çalışanları İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından açılan aşı standında covid aşısı yaptırdılar

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Alanya’da, kurum, Amirleri, “iyi, ki, varsın, Eren”, dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı