Haber Detayı
19 Ekim 2021 - Salı 13:37
 
19 Ekim Muhtarlar Günü Törenle Kutlandı
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene katıldı. Başkan Yücel, tüm muhtarların gününü kutladı.
YAŞAM Haberi
19 Ekim Muhtarlar Günü Törenle Kutlandı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene katıldı. Törene, Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel, siyasi parti temsilcileri ve muhtarlar ile kurum amirleri katıldı.


ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK SUNULDU

Tören kapsamında Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Günün anlam ve önemine ilişkin konuşma gerçekleştiren Başkan Yüksel, “Muhtarlar demokrasinin en küçük olmasına karşın en temel yapıtaşını oluştururlar” dedi.


BAŞKAN YÜCEL’DEN MUHTALARA KUTLAMA

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, günün anısına muhtarlar ile hatıra fotoğrafı çektirdi. “Alanyamızı geliştirmek ve güzelleştirmek için uğraş veren tüm muhtarlarımızın gününü kutluyorum” diyen Başkan Yücel, muhtarlarla sohbet etti.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: 19, Ekim, Muhtarlar, Günü, Törenle, Kutlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı