Yazı Detayı
04 Nisan 2021 - Pazar 10:56
 
Eşim Beni Aldatıyor
Musa Öğütçü
musaogutcu@gmail.com
 
 

 

"Eşim beni aldatıyor" diye mesaj atan hanımların sayısı giderek artıyor. "Onu çok seviyordum. Mutlu etmek için elimden geleni yapıyordum. Çoraplarını bile ütülerdim. Çirkin bir kadın da değilim" diyor bazıları. Ama yetmiyor,

 

Kimi iş yerinde ki kadınla, kimi komşusuyla, kimi arkadaşının eşiyle aldatıyor. Öyle maceralar, öyle entrikalar var ki akıl alacak gibi değil.

Hanımefendi bir eşi, gül gibi çocukları olduğu halde bu erkekler neden aldatıyor? Sizin elle tutulur bir cevabınız var mı bilmiyorum ama ben bakımlı, kusursuz fizikli bu kadınların bu kadar göz önünde olmasının bir etken olduğuna inanıyorum.

 

Dizilerde, TV programlarında bir tane çirkin, bakımsız bir tane kadın göremezsiniz. Üstelik neredeyse yarı çıplak kıyafetlerle dolaşıyorlar. Sokaklar da bundan farklı değil. Sosyal medya zaten güzellik yarışmasından fırlamış ahularla dolu!
Kadın 50 yaşında bile olsa, makyajla, filtrelerle 25 gibi görünüyor.

 

Burnunu yaptırmayan, slikon taktırmayan kaç kadın kaldı diye sorasım geliyor!

Bu bakımlı hatunları gören erkeklerin büyük bir bölümü, imtihanı kaybedip ilk fırsatta eşini aldatmayı kendine hak görüyor. Bekar gençler evlenmek için kız beğenmiyor. Evli olanları ise eşleri tatmin etmiyor.

 

Sanmayın ki aldatan sadece erkekler, Kadınlar da aldatıyor.
Sanmayın ki sadece aldatan İslami bilince sahip olmayanlar.
Bilinçli görünen müslüman erkekler de aldatıyor.

 

Helak olacak kıvama gelmiş bu toplum!
Yine de Rabbimiz bizleri rızıklandırıyor.

 

Aldatmaların ardından güven bitiyor. Muhabbet bitiyor.

 

Kadınlar boşanmayı çözüm düşünse de, boşanmanın ardından farklı imtihanlarla mücadele etmek zorunda kalıyorlar. İki ucu pis değnek bu.

 

Eskilerin çoğu romantik sözleri, eşleri hediye almayı bilmezdi ama, eşine kilo aldın, kaşın böyle, gözün şöyle diye rencide etmezdi. Zaman değil insanlar bozuldu.

 

Sokaklarımızda, evlerimizde yanan fitne ateşinden koru bizleri Allahım. Yuvalarımıza Huzur Muhabbet Ver. Karı Kocaları İslamın Ahlakıyla Ahlaklandır. İnsan kılığına girmiş şeytanların şerrinden uzak et cümlemizi... AMİN

 
Etiketler: Eşim, Beni, Aldatıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı