00
Haber Detayı
27 Mart 2024 - Çarşamba 09:45
 
Seçim'in Galibi Demir Adam
Alanya’da gerçekleşen 36 partinin 17 adayının yarıştığı yerel seçimlerde Gelecek Partisi adayı Mevlüt Demir, diğer rakiplerine fark atan bir performans sergiliyor. Seçim çalışmaları boyunca adil bir yönetim sözü veren Demir ve ekibi, gece gündüz demeden Alanya sokaklarını karış karış gezerek vatandaşları ziyaret ediyor.
- Haberi
Seçim'in Galibi Demir Adam

Mevlüt Demir, Alanya için hazırladıkları projeleri her gönüle dokunarak anlatıyor, her eli sıkarak ve samimi bir şekilde vatandaşlarla iletişim kuruyor. Bu yaklaşım, Alanya’nın geleceği için umut verici bir lider olarak kamuoyunda takdir ediliyor.


Seçim sürecinde yapılan anketlerde istikrarın çıkmazken, Alanya seçmeni para karşılığı yapılmış anketler ve adaylar hakkında çıkan iddialara karşı dikkatli. İlçe dışından siyasilerin Alanya adayına destek açıklamaları da kafaları karıştırıyor ve vatandaşlar tekrar lider arayışına girerek Mevlüt Demir’i hedef alıyor.


Alanya halkına çalmadan çaldırmadan kişi ayırt etmeden her vatandaşın eşit olarak belediye hizmetlerinde faydalanması adil bir yönetim sözü veren belediye başkan adayı Mevlüt Demir vatandaşlardan aldığı desteği her geçen gün artt


Mevlüt Demir, Alanya halkına çalmadan çaldırmadan, kişi ayırt etmeden her vatandaşın eşit olarak belediye hizmetlerinden faydalanması için adil bir yönetim sözü veriyor. Vatandaşlardan aldığı desteği her geçen gün arttırıyor.


Alanya için kolları sıvayan Mevlüt Demir, vatandaşın takdiri ile belediye başkanlığı görevine talip oldu. Görevi devraldığında şehir için yeni bir dönemin başlayacağını ifade ediyor. Çözüm bekleyen her konuda bilgi sahibi olduklarını vurgulayan Demir, Alanya’nın daha yaşanabilir bir yer olması için çalışmalarını sürdüreceklerini belirtiyor

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0