Haber Detayı
03 Haziran 2022 - Cuma 11:54
 
Boşaltılan bankada hırsızlık teşebbüste kaldı, şüpheli kadın gözyaşlarını tutamadı
Bankaya girmek isterken polis ekiplerince suçüstü yakalanan biri kadın 3 kişi, gözaltına alındı Şüphelilerden genç kadın, polisin sözlü sorgusu sırasında uzun süre ağladı Antalya’da boşaltılan bir bankanın kapısını zorlayarak içeri girmeye çalıştıkları ileri sürülen biri kadın 3 şüpheli, polis ekiplerince yakalandı. Kelepçelenip gözaltına alınan şüphelilerden genç kadının uzun süre ağladığı gözlenirken, çevredekiler olan biteni film izler gibi izledi.
ASAYİŞ Haberi
Boşaltılan bankada hırsızlık teşebbüste kaldı, şüpheli kadın gözyaşlarını tutamadı

Olay, dün saat15.00 sıralarında Muratpaşa ilçesine bağlı Varlık Mahallesi Teomanpaşa Caddesi üzerinde yaşandı. Polis ekiplerinin şüphelenip takibe aldıkları biri kadın 3 kişi, boşaltılmış 3 katlı faal olmayan bir bankanın kapısındaki kilidi kırarak içeri girmek istedi. Tam bu sırada ekipler, şüphelileri yakaladı. Üzerlerinden hırsızlıkta kullanılan bazı aletler çıkan şüpheliler, kelepçelenip gözaltına alındı. Etrafta inceleme yapan polis ekipleri, şüphelilere ait bir bisikleti de muhafaza altına aldı.


Çevredekiler film izler gibi izledi
İsmi öğrenilemeyen şüphelilerden genç bir kadın ise, polisin sözlü sorgusu sırasında uzun süre gözyaşı döktü. Gazetecilerin kendisini görüntülemesine ‘hepinizden davacı olacağım’ diyerek tepki gösteren kadın, ardından diğer şüphelilerle birlikte ekip otosuna bindirildi. Hırsızlık yapmadıklarını savunan şüpheliler, polis merkezine götürüldü.
Ekiplerin haber vermesi üzerine bir süre sonra bankanın yetkilisi de olay yerine geldi. Yetkili boşaltılmış binaya girip içeriden bir şeyler alınıp alınmadığını kontrol etti.
Tüm olup bitenleri ise çevredeki vatandaşlar caddeden, evlerindeki vatandaşlar da balkon ve pencerelerinden film izler gibi izledi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Boşaltılan, bankada, hırsızlık, teşebbüste, kaldı,, şüpheli, kadın, gözyaşlarını, tutamadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı