Haber Detayı
27 Mayıs 2021 - Perşembe 17:03
 
Lakadamyalı Kadrosunu Güçlendiriyor
ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, yönetim ekibini güçlendirdi. Uzm. Dr. Alper Öztürk ve Dr. Bekdaş Tekin Başhekim Yardımcılığı görevine atandı.
SAĞLIK Haberi
Lakadamyalı Kadrosunu Güçlendiriyor

2021 in ilk aylarında Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğüne Ayla Alkan Yavuz, İdari Mali İşler Müdür Yardımcılığı görevine Serkan Akbaş, Mehmet Karagöz,  Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yardımcılığına Kadir Görgülü getirilmişti.  

 

Başhekim Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ise yeni başhekim yardımcıları ile birlikte ilk toplantısını gerçekleştirdi.  Prof. Dr. Lakadamyalı,”Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte daha başarılı işlere imza atacağımıza inancımız sonsuz. 


Yeni yapılanma çerçevesinde el birliği, güç birliği ve emek birliği ile hastanemizi üst seviyelere getirmek adına çalışmalara başladık. Onların bilgi, deneyim ve vizyonlarına güveniyoruz. Hem hizmet sunumunun hem de hizmet niteliğinin artması adına yapılanma çalışmalarımız devam edecektir.  Görevine yeni başlayan arkadaşlarımıza başarılar dilerim. Aramıza hoş geldiniz  “dedi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Lakadamyalı, Kadrosunu, Güçlendiriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı