00
Haber Detayı
28 Mart 2024 - Perşembe 09:48
 
Kaymakam Ürkmezer Askerlerle Birlikte İftar Yaptı
Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Alanya Cezaevi Jandarma Tabur Komutanlığında görevini yapan mehmetçiklerle bir araya gelerek iftar yaptı
YAŞAM Haberi
Kaymakam Ürkmezer Askerlerle Birlikte İftar Yaptı

Alanya Cezaevi Tabur Komutanlığında düzenlenen iftar programına Kaymakam Ürkmezer, Başsavcı Celal Tekin, Antalya İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Engin Burak Mindivanlı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, Alanya Cezaevi Tabur Komutanı Yarbay Serkan Kazan, Alanya Cezaevi Müdürü Nuri Ünal ile Askerler ve Cezaevi Personelleri katıldı. 


İftar programında konuşan Kaymakam Ürkmezer ‘’ Her yıl geleneksel olarak Jandarma teşkilatımız ve cezaevi çalışanlarımızla iftar programı yapıyoruz. Bu tür programlar birlik ve beraberliğimizi arttırıyor. Bugün burada bir arada iftar yapmamıza vesile olan jandarma tabur komutanlığı ve cezaevi yönetimine teşekkür ediyorum. Erlere erbaşlara, jandarma tabur komutanlığı ve cezaevi çalışanlarına hayırlı Ramazanlar diliyor, şimdiden ailelerinizin ve siz değerli askerlerimizin Ramazan Bayramını kutluyorum’’ dedi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0