Haber Detayı
03 Kasım 2021 - Çarşamba 13:40
 
Alanya’da adaylığını açıkladı
Alanya’nın tanınmış esnaflarından olan Mehmet Yaman, Alanya Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası başkan adaylığını açıkladı.
YAŞAM Haberi
Alanya’da adaylığını açıkladı

Uzun yıllardır esnaflık yapan ve mesleğe Yaman Elektrik Celal Yaman’ın yanında başlayan Mehmet Yaman başkan  adaylığını açıkladı. 12 yıldır kendi iş yerinde çalışan Yaman toplam 32 yıldır mesleğini ilk günkü heyecanla yaptığını belirtti. 


‘SORUNLARIMIZI VE ÇÖZÜMLERİNİ BİLİYORUM’

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yaman, “1989 yılında Yaman Elektrik’te Celal Yaman’ın yanında mesleğe başladım. Orada aralıksız 20 yıl çalıştıktan sonra kendi işyerine geçtim ve 12 yıldır da kendi işyerimde çalışıyorum. Bu süreçte birçok değerli arkadaş biriktirdim ve tecrübe edindim. Bağlı olduğum odanın sorunlarını yakinen biliyorum. Tabii çözümlerini de… İşte bu yüzden 32 yıllık tecrübemle Alanya Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkan adaylığımı büyük bir gururla açıklıyorum. Yönetim kurulu üyelerimizi ve projelerimizi önümüzdeki günlerde etraflıca paylaşacağız” ifadelerini kullandı

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Alanya’da, adaylığını, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı