Haber Detayı
18 Temmuz 2021 - Pazar 15:24
 
Alanya Belediyesi Bayram Mesai'sinde
Alanya Belediyesi Yayla Yollarındaki Çalışmalarını Sıklıkla Kullanılan Grup Yollarında Yoğunlaştırdı
YAŞAM Haberi
Alanya Belediyesi Bayram Mesai'sinde

Alanya Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle yayla yollarında başlattığı çalışmaları vatandaşların sıklıkla kullandığı yayla yollarında yoğunlaştırdı.


Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yayla yollarının konforunu artırmak ve vatandaşlara ulaşım kolaylığı sağlamak adına başlattığı çalışmaları vatandaşların yoğun olarak kullandığı Tırılar, Kocaoğlanlı, Sarımut, Çayarası, Gökbel, Özvadi ve Mahmutlar ve İmamlı yayla yollarında yoğunlaştırdı. Özellikle grup yollarında devam eden çalışmalar dere geçişlerine büyük çaplı yağmur suyu büzleri konularak sel sularına karşı önlem alınıyor.


BAŞKAN YÜCEL, "VATANDAŞLARIMIZ ULAŞIM NOKTASINDA SORUN YAŞAMAYACAK"

Altyapı ve düzenleme çalışmalarının ardından yayla yollarının asfaltını yapacaklarını hatırlatan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Bayram sonrası ihalesini yaptığımız yolların asfaltına başlayacağız. Vatandaşlarımız yaylasına, bahçesine sorunsuz bir şekilde yaz kış gidip gelebilecekler. Şu an Sarımut ve Gökbel Yaylasındaki şantiyelerimizden planlanan çalışmaları hızlı bir şekilde yürütüyoruz. Şimdiden halkımıza hayırlı olsun" dedi.

 

 

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Alanya, Belediyesi, Bayram, Mesai'sinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı