Haber Detayı
18 Temmuz 2022 - Pazartesi 16:57
 
Bayram Boyunca Acil Servis’te 15 Bin 808 Hastaya Hizmet Verildi
Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Vekili Dr. Bekdaş Tekin, İdari izinlerle birlikte 9 güne çıkan Kurban Bayramı tatili süresince Acil Servis’te 15 bin 808 hastaya hizmet verdiklerini açıkladı.
SAĞLIK Haberi
Bayram Boyunca Acil Servis’te 15 Bin 808 Hastaya Hizmet Verildi

Bayram tatili süresince verilen sağlık hizmetlerini değerlendiren Başhekim Vekili Dr. Tekin;”   9 günlük tatil boyunca Acil Servis, Yoğun Bakım, Ameliyathane, Doğumhane ve tüm yataklı servislerimizde kesintisiz sağlık hizmetlerimiz devam etti. Bayram tatili süresince toplam bin 873 sağlık personelimiz; yoğun bir çalışma düzeni ve ekip anlayışı içerisinde görevlerini yerine getirdi. 


Bayram tatilinde ilçede nüfusun 3 katına çıkmasıyla birlikte Acil Servise ihtiyaca uygun takviyeler yapıldı. Acil Servis Birimimizde 9 günlük tatil süresince 15 bin 808, Yataklı Servislerde 254 hastaya sağlık hizmeti verdik. Bu süreçte 230 hastamızın ameliyatı ise başarılı bir şekilde gerçekleştirilerek, tedavisi yapıldı.  Bayram boyunca yoğun bir şekilde çalışarak özveriyle görevini yerine getiren tüm sağlık çalışanlarımıza şahsım ve vatandaşlar adına teşekkür etmek isterim.  Hastalarımıza da acil şifalar dilerim” ifadelerine yer verildi.

 

 

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Bayram, Boyunca, Acil, Servis’te, 15, Bin, 808, Hastaya, Hizmet, Verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı