00
Haber Detayı
18 Nisan 2024 - Perşembe 16:31
 
Alanyaspor’dan tanıtıma ve ekonomiye büyük katkı
Kulübümüzün 2’nci Başkanı Kamil Köseoğlu, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle öne çıkan turizm kentimizi yıllardır Trendyol Süper Lig’de temsil eden Corendon Alanyaspor’umuzun, ilçe ekonomisine ve tanıtımına büyük katkı sağlamaya devam ettiğini söyledi.
YAŞAM Haberi
Alanyaspor’dan tanıtıma ve ekonomiye büyük katkı

Takımımızın son olarak, Trendyol Süper Lig’in 32’nci haftasında 15 Nisan Pazartesi günü Galatasaray ile oynadığı karşılaşmayı, yayıncı kuruluş Beinsports üzerinden 5 kıtada 100’den fazla ülkede milyonlarca kişi tarafından izlendiğini belirten Köseoğlu, “Karşılaşma öncesinde yayıncı kuruluş tarafından başta tarihi Alanya Kalesi ve deniz manzaralı bir nokta olmak üzere 4 kez canlı bağlantı yapılarak Alanya’nın tanıtımına ciddi bir katkı sağlanmıştır.” dedi. 

 

Diğer ulusal televizyon kanallarının da maç öncesi haber bültenlerinde Alanya’dan birçok canlı bağlantı yaparak bu tanıtıma katkıda bulunduğunu dile getiren Köseoğlu, “Çevre illerden maça gelen yüzlerce konuk takım seyircisi de hem Alanya’yı gezip görme fırsatı elde etmiş, hem de ilçe ekonomisine katkıda bulunmuştur. Denizi, kumu, güneşi, tarihi ve ören yerleriyle öne çıkan Alanya’mızın Süper Lig’de temsil edilmesi, yılın 12 ayında reklam katkısı sağladığı gibi, turizm gelirlerinin düşük olduğu kış döneminde ekonomiye de hareketlilik sağlamaya devam ediyor.” diye konuştu. 

 

2’nci Başkan Kamil Köseoğlu, Süper Lig’de uzun yıllardır mücadele eden tek ilçe takımı olan, ekonomiye ve tanıtıma büyük katkıda bulunan Alanyaspor’umuzun kıymetini şehir olarak bilmemiz gerektiğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0