00
Haber Detayı
02 Mayıs 2024 - Perşembe 18:09
 
Alanya'da İşbirliği ve Kalkınma Adımları
ALTSO Başkanı Eray Erdem, "Alanya’mız adına yapılan, şehrimize değer katacağına inandığımız her çalışmada şehrimizin tüm kurumları ile uyum içinde çalışmaya dün olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
- Haberi
Alanya'da İşbirliği ve Kalkınma Adımları

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Eray Erdem, “Göreve seçilir seçilmez bizim de her zaman ifade ettiğimiz gibi ‘Ortak Akıl’ misyonu ile Alanya’mızın her alanda kalkınması için kurumlarla işbirliği yapan, bizlerle sürekli temas halinde olan ve bu manada iş insanlarının da sıkıntıları, görüş ve önerilerini dikkate alarak meslek örgütleriyle birlikte çalışma iradesini ortaya koyan Alanya Belediye Başkanımız Sayın Osman Tarık Özçelik’e teşekkür ediyoruz.


“GÖREVİMİZ ALANYA’YA HİZMET”
Sayın Başkanımızın tarafımıza gönderdiği ve yukarıda da ifade ettiğimiz hususlarda kaleme alınan yazıya istinaden; iş insanlarımızın sektörlerinde yaşadıkları sorunları, görüş ve taleplerini gerek meslek komite toplantılarımızda, gerekse üyelerimize yaptığımız ziyaretlerde ele almaya devam ediyoruz. Alanya’mız adına yapılan, şehrimize değer katacağına inandığımız her çalışmada şehrimizin tüm kurumları ile uyum içinde çalışmaya dün olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Görevimiz Alanya’mıza hizmet, misyonumuz ortak akıl, vizyonumuz markası her daim büyüyen bir Alanya.” 

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0