00
Haber Detayı
09 Mayıs 2024 - Perşembe 18:48
 
Durusoy’dan 34. yıl mesajı
MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, 09 Mayıs 1990’da kökleri atılarak dünyaya açılan MÜSİAD’ın 34 yıldır gururla ülkemizin yüz akı kuruluşu olarak iş dünyasında ve sosyal projelerde hizmet vermekte” dedi.
YAŞAM Haberi
Durusoy’dan 34. yıl mesajı

MÜSİAD’ın 34. yaşını tebrik eden, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, “Manevi, milli ve evrensel değerlerin gözetildiği, kendi içinde bütün, bölgesinde, ekonomik ve siyasi alanda etkin, dünyada saygın bir Türkiye hayaliyle yola çıkan MÜSİAD’ımız hassasiyet sahibi iş insanlarımız tarafından temeli 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İş Adamları Derneğinden bu gün tüm dünyada etkin bir rol üstlenen yapıya bürünüldü.

 

Ülkemizi adeta ticari ateşe gibi dünyanın her köşesinde gururla temsil etmekteyiz. Bunda. Sonrada aynı kararlılıkla hem üreteceğiz hem de değerlerimize sahip çıkacağız. 34 yıllık birikimi ve geçmişiyle Türkiye’ye ve  dünyaya örnek bir sivil toplum kuruluşu olarak millî ve manevi değerlerimizi önceliğimiz olamaya devam edecek.” Dedi

 

Durusoy, “MÜSİAD’ımız erdemli, ahlak sahibi sözünde duran helali haramı ayıran bir yapılanmayız. Gelişerek büyüyoruz. Teşkilat yapımız büyüyor üyelerimiz büyüyor. Her gelen bayrağı daha ileriye taşıyor. Alanya’da güzel bir yapılanmamız var.  Ana kadememiz kadın komitemiz ve genç MÜSİAD olarak faal bir çalışma yürütüyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı 0