00
Yazı Detayı
13 Mart 2023 - Pazartesi 19:57
 
Utanıyorum
Mustafa Mete Islamoglu
 
 

“ BU YAZIYI  ÜÇ   KERE   OKUYUN”

14 ASIR ÖNCE 22 YILDA İNEN KUR-AN AYETLERİ BU GÜNKÜ TÜRK-İSLAM ALEMİNİN DÜŞTÜĞÜ FİTNELERE FESATLIKLARA İŞARET EDİYOR. VAHŞET, KAN, KATLİAM ve İNKAR`A BATMIŞ DÜNYA DÜZENİNDEN UTANIYORUM.

``Eğer siz onu (Allah`ın emirlerini) yerine getirmezseniz yeryüzünde bir fitne ve büyük bir fesat olur´´ ayet-i kerimesini hatırlatarak, Allah düşmanlarına, vatan düşmanlarına, Türkiyeye İslama insanlarımıza yapılan düşmanlıklara karşı bizleri içine düşürdükleri parçalanmaya karşı uyararak, tüm vicdan akıl ve haysiyet sahibi imanlı tertemiz insanlarımızı uyanışa davet ediyor ve birleşmeye çağırıyorum.

 

BİRLİKTEN ACİZLİK DEĞİL KUVVET DOĞAR BU DİN BU VATAN HEPİMİZİN ALDATANLARA ALDANMAYINIZ!
Muvahhidler bu birleşmeye Allah`ın müşrik düşmanlarından daha layıktırlar. Çünkü mücahidler düşmanlarından geridir. Nefsin ve hevanın şehvetinden, hırsın, hayalperestliğin, putperestliğin inkarın hüsranın tüm çirkinliklerinden arınmışlardır. 
Çünkü onlar ALLAH`TAN düşmanlarının beklemedikleri şeyleri beklerler, düşmanlarının ALLAHTAN ummadığı şeyleri umarlar ve onların kazanmadığı zaferler kazanırlar. Allah-u Teâlâ buyurmuştur ki: ``Fakat Allah`a ortak koşanlar sizinle nasıl topyekûn savaşıyorlarsa, siz de onlarla topyekûn savaşın. Bilin ki Allah, kendine karşı gelmekten sakınanlarla beraberdir.´´ 
Silahlarının namlularının kafirlerin, din ve vatan düşmanlarımızın her kim olursa olsun bize içten ve dıştan yapılan ve yapılabilecek her şeyi sinemize yıllardır çeke çeke dayanacak gücümüz kalmadı ve herkes gibi beni de çok hem de çok üzdü. 
Bunu yapanları kınadık ve kim olursa olsun bunu yapanlardan beri olduğumuzu ifade ettik. İsim veya lakap belirtmeden&8230; Çünkü hedefimiz bu menfur fiillerin kökünü kazımak. Onların bu işlerinden berî olduğumuz, onlardan uzak olduğumuz anlamına gelmez. Aksine bu, onlardan daha çok sevdiğimiz ve daha yüce olanın -kelime-i tevhid ve sancağını kastediyorum- itibarına özen gösterdiğimiz

 

PARÇALAMAK İSTENEN CANIM VATANIM TÜRKİYE`Mİ KASTEDİYORUM
Daha önce Hz. Süleyman`ın -selam ona ve Peygamberimize olsun- sözü üzerine bi
na ettiğimiz risalemizde birinin çocuğunu kurt götürmüş iki kadın arasında verdiği hükmü beyan ederdik. 
Cihad ve cihad sancağı arzusu olan ve ona gerçekten bağlı olan onun bölünmesine razı olmaz, tıpkı hadiste geçtiği üzere analığının çocuğun ikiye bölünmesine razı olup, gerçek annesinin onun parçalanmasındansa kendisinden alınıp başka birinin nesebine verilmesine razı olacak kadar müşfik olması gibi. İslam ümmetine karşı şefkatli olan, ümmet evladının geldiği durum için acı çeken, uykusuz kalan biri İSLAM sancağının TÜRK bayrağının ayrılmasına ve saflarının bölünmesine asla razı olmaz, bilakis onların saflarının ve kalplerinin birleşmesi için Allah`a ihlasla dua ederek ağlar. Şu anda bu satırları meydana getirmek üzere uğraşırken RABBİM şahidimdir ki gözlerimden vallahi yaşlar akıyor. Neyimizi paylaşamıyoruz neyimiz varki birbirimize düşman gibiyiz! Er yada geç toprağın altına girecek bu bedenlerimiz için nereye sürükleniyoruz.? 
Birleşmeler İSLAMIN ve TÜRK`ÜN maslahatınadır. Çünkü gerçek Müslümanları ve İslam`ı temsil eden ve kalplerinde ALLAH korkusuyla nefes alıp verenler doğru ve dosdoğru yoldan sapmaz sapanlara ödün vermezler. 
Bizler öyle şerefli onurlu ve dünyanın hayran olduğu bir milletiz ki; TÜRK MİLLETİYİZ İSLAM ÜMMETİYİZ ``BİZ SENİ GÖRMEDEN

 

SEVDİK YA MUHAMMED DİYEN BİR MİLLETİZ´´ 
Günümüzde İSLAM`IM, MÜSLÜMANIM TÜRK`ÜM, diyerek sırtlarımızdan vuranları ve vurduklarını milletçe yaşadığımızı düşünüyorum. Gerçeği ve neyin ne olduğunu ancak ALLAH bilir
Allah-u Teâlâ ``Kendi yolunda, duvarları birbirine kenetlenmiş bir bina gibi saf bağlayarak çarpışanları ´´ Saflar değil. Allah Subhanehu şahittir ki biz bu siyasi esaretlerden kendimizi kurtaramadıkça Öyle endişelerim var ki yazmaya vallahi ar duyuyorum Alanya`da ezanların susturulduğu gibi Türkiye`de de susturulur diye endişelerim bitmiyor.

 

``ALLAH KORUSUN´´ bir zamanlar ``MİNARELERİMİZDE EZAN-I MUHAMMEDİYE YERİNE TENEKE ÇALDIRDILAR. 
İŞTE HEP BU HİSLERİN ÇIRPINIŞINDAYIM hep bu hislerin burukluğu ile yaşamaktayım. Müslüman Türklerin tüm dünyadaki saflarının birleşmesine dua ederken Allah`ın muhabbetini yürekten istiyorum. EZANLARIMIZIN TÜRK`ÇE OKUNDUĞUNU BU

 

NESİL BİLMİYOR BU SATIRLARDAN LÜTFEN ÖĞRENİN UNUTMAYIN UNUTTURMAYIN NE OLUR.
Kâfirler bu talebimizin gerçekleşmesiyle öfkeden kudurup, bizim gözlerimiz aydın olana kadar asla bu talepten vazgeçmeyim. Tefrikayı derinleştiren veya artıran her yazıyı ve konuşmayı kınıyorum. 
Tefrikaya sebep olan her fiilden uzak durmaya çalışıyorum fakat bazı yazılarımda dalgınlıkla atlayarak veya bilmeyerek cümle ve ifade hatası yaptığım vehmine düşüyorum. Rabbimden gerçek düşünceme niyetlerime göre ecir istiyorum. 
Zaman zaman kırıcı üzücü itici biri olduğumu düşündüm ve tüm yaptığım çirkinliklerden Allaha sığınıyorum. Beni seven sevmeyen herkesten affımı dilerim. Uzun yıllardır iç dünyamla barışık olamadım. TURAN DAVASI uğruna olan çırpınışlarımızı boşa çıkaracaklara sakın fırsat vermeyin. Bu yazılar, konuşmalar ve fiiller inşallah beni bilenleri memnun eder ve göz aydınlığı olur. 
Hz. peygamberin bazı seferlerde ashabına, ağaç dalları gibi ayrılığa düşerek parça parça mevzilendiklerinde söylediği gibi: bizim bu ayrılıklara düşmeniz şeytanı sevindirmektedir. 

 

Bunun için ülkemde dünyada hemen her bölgede katliamlar ölümler savaşlar hiç durmadan devam etmekte ben savaş meydanında veya dışında tefrikaya çağıran, onu yücelten ve yazarak, kaideleştirerek, fiilen ve gidişatıyla ona sebep olanların Rahman`ı değil şeytanı razı etmeye uğraştıklarına inanmaktayım.

 

ŞÜKÜR bitti, HAMD hiç kalmadı, SEVGİMİZ yıllar önce kayboldu VE BİZLER NE OLDUK BİLİYORMUSUNUZ?
İBLİSİN KUKLALARI PİYONU OLDUK!
Şeytan tefrika ve çekişmeden hoşnut olur. Rahman ise: ``Kendi yolunda, duvarları birbirine kenetlenmiş bir bina gibi saf bağlayarak çarpışanları sever.´´ Ne savaşçılar, katipler ve hatipler vardır ki şeytanın onlar üzerindeki zannını haklı çıkarmış ve çatışmayı, tefrikayı artıran gidişatlarından memnun olmuştur. 
``Şeytan, onlar hakkındaki zannını doğru çıkardı. İnananlardan bir grup dışında hepsi ona uydular.´´ 
Aynı şekilde bu düşmanlarımızı da memnun eder, onları sevindirir. Hatta buna koşarlar, bunun için plan yaparlar ve doğrudan ya da dolaylı olarak iştirak ederler. Falanı filanı tefrikaya çağıran ve tefrikayı destekleyen ve bazı inançlı grupları isimleriyle alenen internet üzerinde yaralayan ve hakkımda çirkin şeyler yazan çizenleri ALLAH`a havale ediyorum. 

 

yıllardır yalnız yaşamakta ve dinimizin, mefküremizin, vicdanlarımızın, namuslarımızın kıvranışlarını hemen her gün içim içimi yiyerek, yüreğim sızlayarak seyretmekteyim. AT`I ALAN ÜSKÜDARI GEÇTİ ve ben halen 50-60 sene önceki aile meşrebini hayaliyle RABBİMDEN bu VATAN`A bu MİLLET`E sahip çıkacak yönetenler nasip etmesini tüm kalbimle niyaz ediyorum.
Bu vatan hepimizin bu vatan bizim bu vatan sizin bu vatan dünyadaki tüm Türklerin Müslümanların vatanı
``SORUYORUM´´?
NEYİ PAYLAŞAMIYORSUNUZ?
Selam ve Dualarımla

(m.meteislamoglu@hotmail.com)

 
Etiketler: Utanıyorum,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
17 Mayıs 2024
Nuh Tufanı ve İnsanlığın Yeniden Başlangıcı
13 Mayıs 2024
Kadın Anne'dir
08 Mayıs 2024
Dünyadaki Ülkeler ve Tam Listesi
01 Mayıs 2024
ABD’nin Dünyadaki Alçakça Katliamları
27 Nisan 2024
“Ermenilerin Türkiye Üzerine Oyunları”
25 Nisan 2024
Milliyetçilik ve Millet Üzerine Gerçekler
07 Nisan 2024
Ramazanda Oruç Tutmanın Tıbbi Faydaları
03 Nisan 2024
Hz. Ali Efendimiz Gazadan Döner
28 Mart 2024
Fert ve Millet Olarak Temel Düşüncemiz
15 Mart 2024
Gençliğimizi Ateşe Atıyorlar Uyanın.!
13 Mart 2024
Nisa kadın anlamına gelir
11 Mart 2024
Alanya’nın Teminatı "Mevlüt Demir"
06 Mart 2024
Devlet Bahçeli’nin Tüm Gerçekleri
22 Şubat 2024
Selam”ın Vebali Önemi Ve Değeri
14 Şubat 2024
Tevbe Etmenin Çok Büyük Önemi
13 Şubat 2024
MHP’nin Acılarla Dolu Tarihçesi
09 Şubat 2024
Adıyaman Öldü Acıyaman Doğdu
29 Ocak 2024
İnsan ve Duygu
09 Ocak 2024
Geçmişin Hayaletleri
03 Ocak 2024
Bela Ağızdan Çıkan Söze Bağlıdır
31 Aralık 2023
Dünyanın Gözü Türkiye’de.
20 Aralık 2023
Türk Gençliği Zehirleniyor
16 Aralık 2023
“ ERCİYES’LE DERTLEŞTİM “
13 Aralık 2023
Hamas Sözcüsü Ebu Ubeyde Aslında Kim?
11 Aralık 2023
YALNIZLIK
10 Aralık 2023
TÜRK ADININ . ORTAYA ÇIKIŞI-YAYILIŞI
01 Aralık 2023
GÖZÜN AYDIN TÜRKİYE
14 Kasım 2023
IŞİD’İN VAHŞET BİLANÇOSU
01 Kasım 2023
İMAN, ŞUUR ve İSLAM
08 Eylül 2023
Türkiyenin Can Damarı
31 Ağustos 2023
Milli Diriliş…
06 Ağustos 2023
DELİCE
04 Temmuz 2023
Komşum Doktor
13 Nisan 2023
Yaşlılık
09 Nisan 2023
“Tam İnanacaktım “
06 Nisan 2023
Başbuğ Alpaslan Türkeş'e,
04 Nisan 2023
( islam Düşmanlarının iğrenç Yüzü )
19 Mart 2023
Türklük bizim kanımızda var!
12 Mart 2023
“ Türkiye'mden Bir Asırdır Saklanan İhanet Gerçekleri”
09 Ocak 2023
İslam düşmanları hortladı
03 Ekim 2022
TÜRK ADININ ORTAYA ÇIKIŞI ve YAYILIŞI
30 Eylül 2022
HATAY GERÇEKLERİ
26 Eylül 2022
Her Türlü Günahı Sildiren Tevbe Duası
29 Temmuz 2022
“TÜRK” DEVLETLERİNİN YIKILIŞ NEDENLERİ..
04 Temmuz 2022
GAZETECİ NEDİR NASIL OLMALIDIR.
29 Haziran 2022
YAZDI TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR?
22 Haziran 2022
DİN
12 Haziran 2022
Peygamber Efendimiz’in Vefat Edeceğini Bildiren Ayet
31 Mayıs 2022
ANALİZ
Haber Yazılımı 0