Reklamı Geç
HABER DETAY
Başkan Yücel nikah şahitliği yaptı
MHP Kadın Kolları Başkanı Sevim Bulut’un oğlu Hakan, Zahide Demir ile hayatını birleştirdi. Nikaha Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’de katıldı.
12 Eylül 2020 - Cumartesi 18:43
SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHPAlanya İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Sevim Bulut’un oğlu Hakan Bulut ve Zahide Demir dünya evine girdiler. Alanya Kültür Merkezi’nde korona virüs önlemeleri kapsamında yapılan nikaha törenine, genç çiftin ailesi ve arkadaşlarının yanı sıra, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve partinin yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleri de katıldı.

 

BAŞKAN YÜCEL'DE KATILDI

MHP’li pek çok ismin katıldığı nikah merasimine, korona virüs nedeniyle uzun bir süredir tedavi gören ve karantina altında olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’de eşi Yıldız Yücel ile birlikte katıldı. Uzun süre sonra dışarıya çıkan Başkan Yücel’in oldukça sağlıklı olması dikkat çekti. Genç çifti tebrik eden Başkan Yücel, dostları ile de sohbet etme imkanı yakaladı.Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp'in kıydığı nikahın şahitleri ise MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel oldu.

Editör:Son Alanya
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.