Reklamı Geç
HABER DETAY
Hastane Yönetimi Bayramda Sağlık Çalışanları İle Bir Araya Geldi
Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi, bayram mesaisinde olan sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı. Kurban Bayramının 1. gününde sağlık hizmeti veren sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
17 Haziran 2024 - Pazartesi 08:35
YAŞAM

Sağlık personeli ile bir süre sohbet eden Başhekim Vekili Uzman Dr. İsmail Cem Yıldır, hastanenin doluluk oranı, hastaların durumları hakkında bilgi aldı. Bayramda sağlık çalışanlarının isteklerini de dinleyen Uzm. DR. Yıldır, bayramın önemine değinerek şunları söyledi: “ Hastane yönetimi olarak sağlık çalışanlarımızı bayramın 1. gününde yanlarında olmak, onlarla birlikte vakit geçirmek istedik. 


Çünkü Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak bizler kocaman bir aileyiz.  Her çalışanımız kadar hastalarımızda bu ailenin fertleri onların da durumları hakkında bilgi aldık. Aksaklık yaşanmaması adına gereken birimlere takviyelerimizi gerçekleştirdik. Tüm birimlerimiz koordineli bir şekilde ekip ruhuyla çalışmaktadır.  Herkesin sevdikleriyle birlikte olduğu bir günde büyük bir fedakârlık örneği sergileyerek, hastanemizde mesai yapan tüm hekim ve sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Kurban Bayramının herkese başta sağlık olmak üzere mutluluk, huzur ve güzel günler getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0