Reklamı Geç
HABER DETAY
Bu şartları taşıyorsanız Aylık 5 bin lira destek verilecek
Türkiye'de artan enflasyon ile birlikte toplumda yoksullaşma hızla yayılmaya başladı. Hem hükümet hem de yerel yönetimler geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşlara yönelik destek ödemelerini gündemine alırken son dakika gelişmesi yaşandı.
12 Mayıs 2024 - Pazar 16:19
YAŞAM

Milyonlarca vatandaşa müjdeli haber verildi! Bu şartı sağlayana ayda 5 bin TL sosyal destek verilecek. Tek şart aranıyor. Hemen kontrol edin sizde paranızı alın. İşte sosyal destek paketinin detayları...


Türkiye’de yoksulluğun artmasıyla birlikte hem hükümetin hem de yerel yönetimlerin sosyal destek ödemelerine ilgi arttı. Vatandaşlar geçinmek için yardım taleplerinde bulunurken bir son dakika gelişmesi yaşandı. Üsküdar Belediyesi’nden güzel haber geldi. Milyonlarca vatandaşa müjdeli haber verildi! Bu şartı sağlayana ayda 5 bin TL sosyal destek ödemesi verilecek. Tek şart aranmakta, hemen başvurun sizin de maaşınız her ay hesabınıza yatsın.


MİLYONLARCA VATANDAŞA MÜJDELİ HABER VERİLDİ
Ekonomik krizden en fazla emekliler ve asgari ücret çalışanları etkilenmiş durumda. Alım gücünün düşmesiyle vatandaşlar gıda sorunu yaşarken hükümet ve yerel yönetimlerden sosyal destek paketleri tek tek açıklanmaya başladı. Bu kapsamda şartları sağlayanlara ayda 5 bin TL sosyal destek verilecek. Üsküdar Belediyesi emeklilerin elini rahatlatacak bir düzenleme üzerine çalışıyor. Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş, adaylık döneminde emeklilere Pazar desteği vaadinde bulunmuştu. Söz konusu uygulama sonunda hayata geçiriliyor.


BU ŞARTI SAĞLAYANLARA AYDA 5 BİN TL ÖDEME YAPILACAK
Katıldığı programda “İlk yapacağım iş, emeklilere vereceğimiz pazar desteği ve afet müdürlüğü kurmak” Dedetaş konuyu Üsküdar Belediyesi meclisine getirdiği belirtildi. Bu kapsamda Üsküdar’da yaşayan emeklilere Meclis’te kabul edildiği takdirde 5 bin TL Pazar desteği sağlanacak. Pazar desteğinin önümüzdeki günlerde Meclis’ten geçerek yürürlüğe girmesi bekleniyor. Söz konusu desteği almak için aranan tek şart ise emekli olmak. 

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0