Reklamı Geç
HABER DETAY
MÜSİAD’ın ‘Alaiye Sohbetleri’ sürüyor
MÜSİAD Alanya Şubesi’nin ‘Alaiye Sohbetleri’ adı altında düzenlediği etkinlikler sürüyor. Bu haftanın konuğu Gürses Grup Yönetim Kurulu Üyeleri Sinan Gürses ve Fahri Gürses oldu. Moderatörlüğünü Saadet Sezen Tavlı’nın yaptığı etkinlikte, tecrübe paylaşımları yapıldı.
08 Mayıs 2024 - Çarşamba 18:33
YAŞAM

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şubesi’nin ‘Alaiye Sohbetleri’ adı altında düzenleyip geleneksel hale getirdiği tecrübe paylaşımı, yeni fikirlerin oluşumuna yönelik etkinlik sürüyor. Büyük ilgi gören ‘Alaiye Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Gürses Grup Yönetim Kurulu Üyeleri Sinan Gürses ve Fahri Gürses oldu. 


MÜSİAD Başkanı Mustafa Durusoy, Genç MÜSİAD Başkanı Alihan Elçi koordinesinde ve Saadet Sezen Tavlı moderatörlüğünde yapılan etkinlikte, Sinan Gürses ve Fahri Gürses, topraksız tarım, otomotiv, turizm, inşaat emlak, hıda ve su endüstrisi konularına ilişkin tecrübelerini MÜSİAD üyeleri ile paylaştı. Durusoy, vakit ayırıp sohbet ve tecrübe paylaşımında bulunduğu için Sinan Gürses ve Fahri Gürses’e teşekkür etti.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0