Reklamı Geç
HABER DETAY
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İçin Toplandılar
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Hazırlık ve Koordinasyon Toplantısı Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Başkanlığında gerçekleştirildi
07 Mayıs 2024 - Salı 16:39
YAŞAM

Alanya Kaymakamlığında gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Ürkmezer başkanlığında, Alanya Belediyesi, Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü,  Sahil Güvenlik Komutanlığı , Alanya Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Alanya Gençlik Merkezi Müdürlüğü, Alanya Müze Müdürlüğü, Liman Başkanlığı, İlçe Sağlık Müdürlüğü, ALTİD ve Kent Konseyi kurumları katıldı. 


19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı hazırlıklarının konuşulduğu toplantıda İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı tarafından Kaymakam Ürkmezer ve katılımcılara Gençlik Haftasında ve 19 Mayıs’ta ilçemizde yapılacak program ve etkinliklerin planlanması ile ilgili bilgiler verildi. Daha sonra 19 Mayıs ile ilgili diğer kurumların yapacağı etkinliklerin masaya yatırıldığı toplantıda kurumlar arası koordinasyon ve işbirliği çalışmaları belirlendi.  Toplantı Kaymakam Ürkmezer’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri ile ilgili verdiği talimatlarla karara bağlandı ve sona erdi.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0