Reklamı Geç
HABER DETAY
Alanya İskelesinde Güvenlik alarmı
Alanya’da iskelede yaşanan şiddet görüntülerinin ardından düzenlenen İlçe Asayiş Toplantısı’nda emniyet, jandarma ve zabıtanın turizm sezonunda yaptığı çalışmalar ve aldığı güvenlik tedbirleri değerlendirildi.
30 Nisan 2024 - Salı 10:53
YAŞAM

ÜRKMEZER BAŞKANLIĞINDA TOPLANDILAR

Alanya iskelesinde tekneciler arasında yaşanan kavgada 6 kişi yaralanmış, görüntüler kısa sürede sosyal medyada yayılmıştı. Turizm sezonu öncesi ilçe imajına yakışmayan görüntülerin ardından Kaymakam Ürkmezer başkanlığında   İlçe Asayiş Toplantısı düzenlendi. Toplantıya Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Antalya İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Engin Burak Mindivanlı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, İlçe Sahil Güvenlik Komutanı Üsteğmen Osman Karalay ve Zabıta Müdürü Naci Uzunsakal katıldılar.


GÜVENLİK VE TEDBİRLER GÖRÜŞÜLDÜ
Toplantıda Kaymakam Ürkmezer, Zabıta Müdürü Naci Uzunsakal'dan Alanya genelinde zabıta denetimleri ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. İlçenin asayiş ve güvenlik konularının konuşulduğu toplantıda Kaymakam Ürkmezer ve katılımcılar arasında emniyet, jandarma ve zabıtanın turizm sezonu yaptığı çalışmalar ve aldığı güvenlik tedbirleri ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0