Reklamı Geç
HABER DETAY
Hıdırellez kutlaması Kestel sahilde yapılacak
Gerçek İnsan Deneyimi Platformu, Hıdırellez kutlamasını Kestel sahilde yapacak. Halka açık etkinliğe katılım ücretsiz.'Gerçek İnsan Deneyimi Platformu' 5 Mayıs'ta Hıdırellez etkinliği düzenliyor. Alanya'nın Kestel Mahallesi'nde yapılacak etkinlikte çocuklar için birbirinden eğlenceli oyunlar ve renkli palyaçolar olacak.
29 Nisan 2024 - Pazartesi 07:20
YAŞAM

Yetkililer yaptıkları açıklamada bu özel günü daha da anlamlı hale getirmek için bir yardım kampanyası başlattıklarını da duyurdular. Yapılan açıklamada, “Van'ın Başkale ilçesinde zor şartlarda okuyan ilköğretim çocuklarının öğretmenleri aracılığıyla yardım çağrılarına ulaştık. Bizden bazı istekleri var. 


Bu bağlamda toplayacağımız, kitaplar, temiz kıyafetler, oyuncaklar, spor malzemelerini Van, Başkale Yavuzlar İlkokulu’na yardım amaçlı göndereceğiz. Ayrıca, yine yardım amaçlı yiyecek içecek stantlarımız da olacak. Ziyaretçiler, ev hanımlarının kendi yaptıkları yiyeceklerden tadarak da katkı verebilirler. Maksadımız zor şartlarda okuyan çocuklar için daha iyi bir eğitim ve yaşam kalitesi sunmak. Hem eğlenip hem de yardımlaşmanın keyfini çıkarmak için Alanya halkını bekliyoruz” dediler. Etkinlik 5 Mayıs'ta Kestel sahilde 14.00-18.00 arasında yapılacak.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0