Reklamı Geç
HABER DETAY
Alanya’da seçimin ardından Yücel’den ilk mesaj
Cumhur İttifakı'ndan aday olan Adem Murat Yücel, yerel seçim sonrası teşekkür mesajı yayınladı Alanya’yı 10 yıl yöneten, 31 Mart yerel seçiminde başkanlığı CHP’li Osman Tarık Özçelik’e kaptıran Adem Murat Yücel, kendi sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.
02 Nisan 2024 - Salı 11:53
YAŞAM

Başkan Yücel mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Yerel seçimleri vatandaşlarımızın takdiri ile demokratik bir şekilde geride bıraktık. Öncelikle sandığa giderek, oy hakkını kullanan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.


10 yıl Kestel’imize, ardından da 10 yıl büyük Alanya’mıza onurla, gururla ve büyük bir özveriyle hizmet etme şerefine nail oldum. Alanya’mız kararını vermiş ve netice itibariyle kazanan demokrasimiz olmuştur. Kıymetli vatandaşlarımızın vermiş olduğu karara saygı duyduğumu vurgulayarak Alanya’mızın yeni Belediye Başkanı seçilen Sayın Osman Tarık Özçelik ve ekibini tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.


20 yıl boyunca yanımda yer alan, bu kadim kente hizmet için gecesini gündüzüne katan değerli mesai arkadaşlarıma, yol ve dava arkadaşlarıma en önemlisi de bugünlere gelmemde emeklerini ödeyemeyeceğim kıymetli aile fertlerime tek tek teşekkür ediyorum.


Seçim çalışması sürecinde bizlerle yürüyen, her zaman destekleriyle bizlere büyük bir güç veren gönül dostlarıma ve bütün hemşehrilerime de sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Seçim sonuçlarının Alanya’mıza, Ülkemize ve Milletimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.”

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0