Reklamı Geç
HABER DETAY
Alanya Mevlüt Demir ile hizmete doyacak
Mevlüt Demir, Gelecek Partisi'nin Alanya Belediye Başkan Adayı olarak, seçim kampanyasını devlet adamlığı çizgisini koruyarak sürdürüyor.
25 Mart 2024 - Pazartesi 09:55
YAŞAM

Alanya halkının artan desteği ile belediye başkanlığı yolunda emin adımlarla ilerleyen Demir, eşit ve adil hizmet anlayışını benimsediğini vurguladı.Başkan adayı Mevlüt Demir;Seçim çalışmaları kapsamında, Alanya'nın turizm ve tarım  potansiyelini yıl boyunca canlı tutma sözü vererek  aynı zamanda yerel halkın talep ve beklentilerini dinleyerek, onların sesi olmayı hedeflediğini ifade etti. 

Alanya'nın geleceği için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Demir, çalmayan çaldırmayan şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı ile halka hizmet etmeyi amaçladığını söyledi. Alanya halkı ise, 31 Mart Yerel Seçimlerinde sandığa giderek, kentin değişimine ve gelişimine katkıda bulunma fırsatı bulacak diyen Demir başkan Alanya Belediye Başkanlığı seçiminde Gelecek Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Mevlüt Demir'e evet mührünü basarak Alanya'nın değişimine ve gelişimine oy verin ifadesinde bulundu.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0