Reklamı Geç
HABER DETAY
Antalya Emniyeti Asayiş Çalışmaları Sürdürüyor
Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş birimlerince suç ve suçlulara yönelik son bir haftada yapılan denetimlerde 282.100 vatandaş sorgulandı.
19 Mart 2024 - Salı 14:45
ASAYİŞ

Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş birimlerince son bir hafta içerisinde; "Kasten Öldürme, Kasten Yaralama, Çıkar Amaçlı Suç Örgütü Kurmak, İnsan Ticareti, Fuhşa Teşvik Aracılık ve Yer Temini, Tehdit, Hırsızlık ve Dolandırıcılık" suçları başta olmak üzere meydana gelen asayiş olayları, kumar/tombala/oyun makineleri ve yasa dışı bahis uygulaması, geçici konaklama tesisleri ile araç kiralama firmaları uygulaması ve aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda;

 

(282.100) şahıs hakkında sorgulama yapıldı, (765)'i aranan şahıs olmak üzere (2.365) şahıs yakalandı, adli makamlara sevk edilen (218) şahıs tutuklandı.

 

(176.800) araç ve (10.700) motosiklet incelendi, çalıntı (6) otomobil, (13) motosiklet ve (8) bisiklet yakalandı.

 

Uygulamalarda; 153 işyeri denetlendi, "Kumar" suçundan (17) şahıs ile "Kayıtsız Günübirlik Faaliyet Yürüttüğü" tespit edilen (1) işletmeye idari para cezası uygulandı.

Yapılan çalışmalar neticesinde; (28) adet tabanca, (2) adet tüfek, (3) adet kuru sıkı tabanca ve (360) adet fişek ele geçirildi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak suç ve suçlularla mücadelemiz, yasaların verdiği yetki ve sorumluluk bilinci ile hız kesmeden kararlılıkla devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0