Reklamı Geç
HABER DETAY
Alanya'nın Evlatları Alanya'ya Sahip Çıkacak
Alanya belediye başkan adayı Mevlüt Demir, Alanya halkına hitaben yaptığı basın açıklamasında, Yörüklerin diyarı olan bu güzel şehri hep birlikte koruyalım, adil ve adaletli bir belediye yönetimi için omuz omuza verelim çağrısında bulundu.
10 Mart 2024 - Pazar 10:53
YAŞAM

Alanya belediye başkanı olmak için yapılan mücadele Alanya için mi rant içinmi seçimlerde harcanan paranın kaynağı nedir Alanya halkı bunu görüyor Alanya'yı kim yönetebilir.


"Bu dünyada Alanya gibi bir cennette yaşamak herkese nasip olmaz. Bu güzel memlekete olan saygımız ve sevgimiz sonsuzdur. Ben de Alanya'nın bir evladı olarak, Alanya'ya hizmet etmek, Alanya'da yaşayan 450 bin kişiye insanca yaşam koşulları sunmak, belediye imkanlarını sağlıklı ve şeffaf bir şekilde kullanmak için yola çıktım." diyen Demir, şunları ekledi:


"Alanya'nın hak ettiği güzellikleri ortaya çıkarmak, tarım ve turizmden geçinen esnafımızın sorunlarını çözmek, Alanya'ya yakışır bir yönetim anlayışı sergilemek ve bu doğduğum toprağa elimden gelen hizmeti yapmak istiyorum. Biliyorum ki Alanya halkı da Alanya için bize desteklerini esirgemeyecek. Alanya'nın Evlatları Alanya'ya Sahip Çıkacak."

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0