Reklamı Geç
HABER DETAY
Demir Başkan Halk Buluşmasında
Gelecek Partisi Alanya belediye başkan adayı Mevlüt Demir, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Larsen otelde halk buluşması düzenledi. Bu buluşmada Demir ve ekibine vatandaşlar büyük ilgi ve sevgi gösterdi.
10 Mart 2024 - Pazar 10:42
YAŞAM

Demir, Alanya'nın geleceği için ellerinden geleni yapacaklarını, "Elveda Bürokrasi Merhaba Demokrasi" sloganıyla yola çıktıklarını anlattı.

Başkan adayı Demir, Alanya'nın sorunlarını çok iyi bildiklerini, kırk yıl devlet hizmetinde bulunduktan sonra memleketine hizmet etmek istediğini söyledi. Alanya'nın tarım, turizm ve eğitim alanlarında kalkınması için kırkbir proje hazırladıklarını belirten Demir, "Halka hizmet hakka hizmettir. Alanya için birlik olalım" diye konuştu.


Demir, partili olduklarını ama particilik yapmayacaklarını, belediye başkanı seçildikleri takdirde vatandaşlarla belediye arasındaki barikatları kaldıracaklarını ve herkese eşit hizmet sunacaklarını ifade etti. Demir, "Alanya dünya şehri olmayı hak ediyor. İşsiz genç bırakmayacağız. Alanya'nın sorunlarını biliyoruz ve çözeceğiz" şeklinde konuştu.

 

Halk buluşması vatandaşlara belediye meclis üyeleri tanıtımı yapıldıktan sonra soru cevap konuşmaları ile devam etti. Vatandaşlardan gelen sorulara cevap veren başkan adayı Mevlüt Demir'in konuşmaları alkışlarla karşılandı.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0