Reklamı Geç
HABER DETAY
Demir Adam;Unutulmuş Alanya Kırsalı Kalmayacak
Gelecek Partisi Alanya belediye başkan adayı Mevlüt Demir, Güzelbağ mahallesini ziyaret ederek seçim vaatlerini anlattı. Güzelbağ mahallesinde Anavatan ve Saadet partisi üyeleriyle birlikte vatandaşlarla buluşan başkan adayı Demir, mahallenin sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı. "Güzelbağ, unutulmuş bir mahalle. Burada güzel insanlarla tanıştık, sorunlarını dinledik, çözümlerimizi anlattık" dedi.
13 Şubat 2024 - Salı 09:55
YAŞAM

Demir, Alanya'nın eski ilçesi yeni mahallesi olan Güzelbağ'ın hizmet alamadığını, gelir seviyesinin düşük olduğunu, turizmden yararlanamadığını ve insanların terk edilmiş gibi yaşadığını söyledi. "Alanya'nın bu şekilde bir mahallesinin olması üzücü. Biz bunu değiştirmek istiyoruz" diye konuştu.

Mevlüt Demir, seçimlerde vatandaşların desteğini isteyerek, Alanya belediyesi olduklarında Güzelbağ mahallesi başta olmak üzere hizmet alamamış köy ve mahallelere Selçuklu pazarları kuracaklarını, böylece gelir sağlayacaklarını ve halkın refahını artıracaklarını belirtti. "Alanya'da yaşayan herkes belediye imkanlarından eşit şekilde faydalanacak. Çalmadan, çaldırmadan bir Alanya için sizlerden destek bekliyoruz" dedi.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0