Reklamı Geç
HABER DETAY
Kaymakam Ürkmezer Alanya Hataylılar-Kahramanmaraşlılar ve Adıyamanlılar Derneklerini Ziyaret Etti
Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Alanya’daki Hatay, Kahramanmaraş ve Adıyamanlılar derneklerini ziyaret etti Kaymakam Ürkmezer 6 Şubat depremlerinde Alanya’da depremden etkilenen vatandaşlarımıza deprem bölgesine ulaştırılan yardımlar ve ilçemizde ağırlanan depremzede vatandaşlarımızın yaralarını sarma süreçlerinde birlik ve dayanışma içerisinde bulunan derneklere teşekkür ziyaretinde bulundu.
09 Şubat 2024 - Cuma 09:46
YAŞAM

İlk olarak Alanya Hataylılar derneğine ziyarette bulunan Kaymakam Ürkmezer dernek başkanı Abdullah Alkan ve dernek üyeleriyle sohbet etti. Hataylılar derneğinin ilçemizdeki faaliyet ve çalışmaları hakkında başkan Abdullah Alkan’dan bilgi alan Kaymakam Ürkmezer asrın felaketi 6 şubat depremlerinde deprem bölgesindeki ve Alanya’da ağırlanan depremzedeler için yaptıkları çalışmalar için kendilerine teşekkür etti. 


İkinci ziyaretini Alanya Kahramanmaraşlılar derneğine gerçekleştiren Kaymakam Ürkmezer dernek başkanı Orhan Maraşlıoğlu ve dernek üyeleriyle bir araya gelerek dernek çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Deprem zamanında yaptıkları çalışma ve dayanışmalarından dolayı Kahramanmaraşlılar derneğine teşekkür eden Kaymakam Ürkmezer dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. 

Son olarak Alanya Adıyamanlılar derneğini ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer dernek çalışmaları ile ilçemizde yaşayan Adıyamanlılar ile ilgili bilgi alarak dernek başkanı Ayhan Kaya ve dernek yönetimine deprem zamanı yaptıkları çalışma ve dayanışmalardan dolayı teşekkür etti.  


Deprem zamanı birlik ve dayanışma içerisinde bulunarak vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için fedakarlık eden tüm derneklere teşekkür eden Kaymakam Ürkmezer ‘’ Asrın felaketi 6 şubat depremlerinde tüm vatandaşlarımız ve kurumlarımız gibi derneklerimizde ellerinden gelen fedakarlıkları yaparak vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için çalıştılar. Kurumlarımız, vatandaşlarımız ve derneklerimizle bir araya gelerek depremzedeler için deprem bölgesinde ve Alanya’mızda yapılabilecek çalışmaları planlayıp bir an önce faaliyete geçirdik. 


Asrın felaketinin üzerinden 1 yıl geçti. Alanya’daki derneklerimiz depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için mevlit okuttular ve yine birlik ve dayanışma örneğini hepimize gösterdiler. Bizlerde bugün derneklerimize teşekkür ziyaretinde bulunduk. Emek ve gayretlerinden dolayı tüm derneklerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza rahmet diliyorum’’ dedi.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0