Reklamı Geç
HABER DETAY
Demir Başkan Konaklı'da Mağdur Esnafları ziyaret etti
Gelecek Partisi Anavatan ve Saadet partisi ortak Alanya Belediye Başkan Adayı Mevlüt Demir, Konaklı'da çıkan yangında mağdur olan esnaflara ziyaret gerçekleştirdi.
06 Şubat 2024 - Salı 10:05
YAŞAM

Demir, yangın sonrası bölgede hiçbir çalışma yapılmadığını ve esnafların temizlik yapmak için izin beklediğini görünce büyük üzüntü duyduğunu söyledi. Demir, "Yangın mağduru esnaflarımızın yanındayız. Yetkilileri göreve davet ederek  Bu insanlar mağduriyetlerini gidermek için destek bekliyorlar. Biz de onlara elimizden gelen yardımı yapacağız" dedi.


Konaklı mahallesi sakinleri ile de bir araya gelen başkan adayı Mevlüt Demir, Alanya'nın yarınları için hazırladıkları projeler hakkında bilgiler verdi. Demir, "Alanya her geçen gün büyüyor, nüfusumuz artıyor. Alanya'nın acil olarak yapılanmasını, altyapı ve üstyapı problemlerini çözmek için göreve talip olduk. Alanya'nın mazaret değil, çözüm üreten yöneticilere ihtiyacı var. Biz de bu bilgi ve birikime sahip olan bir Alanya'lı olarak, Alanya'nın geleceği için bu göreve talip olduk. Vatandaşların takdiri ile göreve gelerek, sorun üretmek için değil, çözüm üretmek istiyoruz" diye konuştu.


Mevlüt Demir, Alanya'nın potansiyelini ortaya çıkarmak için çalışacaklarını, turizm, tarım, sanayi ve eğitim alanlarında projeler geliştireceklerini belirtti. Demir, "Alanya'yı daha yaşanabilir, daha güvenli, daha yeşil, daha kültürlü ve daha mutlu bir kent yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Alanya'yı hep birlikte yöneteceğiz. Alanya halkının sesine kulak vereceğiz. Alanya'yı seviyoruz ve Alanya'ya hizmet etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0