Reklamı Geç
HABER DETAY
Yılmaz Bağışlar: Mahmutlar’da ilkleri gerçekleştiriyoruz
Alanya Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Bağışlar, “İki ay içerisinde tamamlanması planlanan, antrenman sahası ve kapalı spor salonu projesi ile birlikte Mahmutlar'da ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz” dedi.
01 Şubat 2024 - Perşembe 09:23
YAŞAM

Alanya Belediye Meclis Üyesi ve Mahmutlarspor Kulüp Başkanı Yılmaz Bağışlar, Alanya Belediyesi tarafından 2. Etap Proje kapsamında ihale edilen ve Mahmutlar Mahallesi’nde yapımı devam eden Kapalı Spor Salonu inşaatı ve antrenman sahası spor merkezi projesinde incelemelerde bulundu.


Konu ile ilgili açıklama yapan Bağışlar, “Bildiğiniz üzere 2020 yılında Mahmutlar Mahallemizde, Hazine’ye ait arazi iken Alanya Belediye'sine spor merkezi yapmak üzere tahsisini sağladığımız yaklaşık 20 dönüm arazi üzerine futbol sahası, soyunma odaları, tribün gibi alanları içeren spor merkezi projemiz 2022 yılında tamamlanarak gençlerimizin hizmetine sunuldu. 


Aynı arazi üzerine bu projeye ek olarak 2023 yılında ihale edilen antrenman sahası ve kapalı spor salonu inşaatına yüklenici firmamız tarafından devam ediliyor. Bu projede ilk kez uygulanan püskürtme beton istinat duvarı çalışması tamamlanmış olup, arazi drenaj çalışmalarında sona gelindi. İki ay içerisinde tamamlanması planlanan, antrenman sahası ve kapalı spor salonu projesi ile birlikte Mahmutlar'da ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. 


Görev süremiz içerisinde yine Alanya Belediyesi tarafından yapımına başlanan ve tamamlanmak üzere olan kültür merkezi projesi ve Spor Bakanlığı tarafından yapımına başlanan gençlik merkezi ile birlikte bu projeler bütüncül değerlendirildiğinde, Mahmutlar Mahallemizde yıllardır eksikliği hissedilen sosyal, kültürel ve sportif alanları bölgemize kazandırmış olacağız. Mevcut ekonomik şartlarda gerçekleştirilen bu projeler için emeği geçen ekibimize vatandaşlarımız adına teşekkür ediyoruz. Allah, devletimize zeval vermesin" dedi. 

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0