Reklamı Geç
HABER DETAY
Gürkan Yılmaz’dan Işık’a sert yanıt
Alanya’da CHP’nin sevilen isimlerinden Belediye Meclis Üyesi Adayı Gürkan Yılmaz, AK Parti'li Alaaddin Işık’ın tekrar adaylığı açıklanan Muhittin Böcek ile ilgili yaptığı yoruma cevap verdi. Yılmaz, “Başkanımız Muhittin Böcek bugünlere hem belediyenin borçlarını ödeyerek hem de hizmet ederek geldi” dedi.
28 Ocak 2024 - Pazar 10:24
YAŞAM

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Muhittin Böcek'in açıklanmasının ardından AK Parti'li Alaaddin Işık'tan gelen yoruma CHP Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Gürkan Yılmaz sert sözlerle karşılık verdi. Yılmaz açıklamasında şu ifadeleri kullandı: Biz kavgacı değil barışçıl nezaketi elden bırakmadan yarın yüz yüze bakacağımızı düşünerek bir kampanya süreci götürmek istiyoruz. 


Ancak siz aynaya bakmadan üstelik cam köşkünüzden taş atıyorsunuz. Antalya’yı borç batağına sürüklemiş bir AKP döneminden, yetim hakkı yemeden bugünlere hem borçları ödeyerek hem hizmet ederek geldi halkın başkanı Muhittin Böcek. Seçimden önce açıkladığınız borç miktarı bile sahte çıkmıştı. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durum zaten ortada.  Döviz fırladı, akaryakıt aynı şekilde, faizi her hafta artıyorsunuz. Krediler kesildi, emekli yılı adı altında EMEKLEME yılı icat ettiniz…. Daha söylenecek çok şey var.  Korkunuzu anlıyoruz.. Ama korkmakta haklısınız” dedi.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0