Reklamı Geç
HABER DETAY
TFF yetkilileri Alanyaspor altyapısını inceledi
Süper Lig'de mücadele eden Alanyaspor'un altyapı çalışmaları, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) ilgisiyle karşılaştı. TFF Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, Süper Lig Akademi Teknik Sorumlusu Ümit Turmuş, 1. Lig Akademi Teknik Sorumlusu Yücel Uyar ve Kulüp Akademileri Müdürü Fatih Serkan Albayrak, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yöneticileri ziyaret etti.
20 Kasım 2023 - Pazartesi 15:19
YAŞAM
TFF heyeti, Alanyaspor Teknik Direktörü Fatih Tekke, Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, Akademi Genel Koordinatörü Kamil Ulaş ve Altyapı Derneği Başkanı Turan Görgün ile bir araya gelerek kulübün altyapı vizyonu ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
 
TFF Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, altyapı antrenörlerinin eğitimine ve gelişimine önem verdiklerini belirterek, bu konuda destek vermeye devam edeceklerini ifade etti. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise altyapının kulübün geleceği için çok önemli olduğunu vurgulayarak, TFF'nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Ziyaretin ardından TFF heyeti, Alanyaspor'un Cengiz Aydoğan Tesisleri'ni ve Nazmi Reisoğlu Akademisi'ni gezerek altyapı oyuncuları ve antrenörleriyle görüştü.
Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0