Reklamı Geç
HABER DETAY
Başkan Yücel Konya’da Mhp Zirvesine Katıldı
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nin Konya’da düzenlediği Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı’na katıldı.
19 Kasım 2023 - Pazar 14:04
YAŞAM
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) “2024’e Doğru Diyar Diyar Anadolu” temasıyla Konya’da düzenlediği Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı’na katıldı. Başkan Yücel toplantıya Alanya Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Alaettinoğlu ile Tunahan Kasapoğlu, MHP’li Alanya Belediye Meclis Üyeleri, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül ve yönetimi ile birlikte katıldı. Antalya Milletvekilleri Abdurrahman Başkan ve Hilmi Durgun, Antalya İl Teşkilatı ile Adana, Mersin, Isparta Karaman ve Aksaray İllerinin milletvekilleri, İl ve İlçe başkanlarının katıldığı toplantıya MHP Genel Başkan Vekili Mustafa Kalaycı başkanlık etti.
“HEDEF MEVCUDU KORUYUP YENİ BELEDİYELER KAZANMAK”
Cumhur İttifakı ile Türkiye yüzyılının başladığı, Cumhur İttifakı ile Türkiye’nin güçlenen ve büyüyen bir devlet olmaya devam edeceğinin vurgusunun yapıldığı toplantıda Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin engin siyasi tecrübesi doğrultusunda hazırlanan 2024 Yerel ve Mahali İdareler Seçimleri’ne ilişkin stratejiler de paylaşıldı. 
 
Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı, merkezden yerele, istikrarı bozmadan yürümek için milletle gönül birliği yaptıklarını, 31 Mart 2024'te serdengeçti bir yürekle çalışmanın azminde olduklarını dile getirdi. Cumhur İttifakı olarak öncelikli hedefin milletin ve devletin bekası ile birlikte mevcut belediyelere ek olarak daha fazla belediyenin Cumhur İttifakı ile taçlandırılması olduğuna işaret etti.
Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0