Reklamı Geç
HABER DETAY
Bakan Işıkhan, Antalya Valiliği'ni Ziyaret Etti
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Antalya’ya gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, Antalya Valiliği'ni ziyaret etti.
17 Kasım 2023 - Cuma 15:47
YAŞAM
Programları kapsamında Antalya’ya gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, Antalya Valiliği'ni ziyaret etti. Valilikte gerçekleşen ziyarete Antalya Milletvekilleri Kemal Çelik, Tuba Vural Çokal ve Ak Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin eşlik etti.  
 
Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Işıkhan, daha sonra Vali Şahin ile Antalya’da yapılan yatırımlar ve yapılacak olan yeni projeler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Işıkhan’ı ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Şahin, teşekkürlerini iletti.
 
İŞKUR ile Akdeniz Üniversitesi Arasında Protokol
Antalya Valiliği’nde gerçekleşen görüşmelerin ardından Akdeniz Üniversitesi’ne geçen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Işıkhan, İŞKUR ile Akdeniz Üniversitesi ve Antalya Teknokent arasındaki mesleki iş birliği protokolünü imzaladı. Akdeniz Üniversitesi Rektörlük Binası’nda gerçekleşen imza törenine; Vali Hulusi Şahin, Antalya Milletvekilleri Kemal Çelik, Tuba Vural Çokal, AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin ve Antalya Teknokent Müdürü İbrahim Yavuz katıldı.
Çalışma hayatının en önemli noktalarından birinin de istihdamı artırmaya yönelik çözüm odaklı politikalar geliştirmek olduğunu belirten Bakan Işıkhan; "İstihdam artışı kadar önemli bir diğer konu ise nitelikli iş gücü oluşturabilmektir." dedi.
 
Protokolün ardından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Işıkhan, Akdeniz Üniversitesi’ndeki öğrencilerle bir araya gelerek söyleşi gerçekleştirdi.
Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0