Reklamı Geç
HABER DETAY
Bin Tartın Bir Seçin
Alanya belediye başkan adayı Haydar Yıldız, yaklaşan yerel seçimler öncesinde bir basın toplantısı düzenledi. Alanya halkına hitaben konuşan Yıldız, belediye başkanlığı seçiminde vatandaşların tercihlerini iyi yapmaları gerektiğini vurguladı.
16 Kasım 2023 - Perşembe 13:10
YAŞAM
Yıldız, Alanya'nın hak ettiği hizmeti verebilecek, dürüst, çalışkan ve vizyon sahibi bir başkanın seçilmesini istedi.
 
Yıldız, seçim kampanyalarında bazı adayların milyonlarca dolarlık para harcayacaklarını vaat ettiklerini ancak bunların gerçekçi olmadığını söyledi. 
Yıldız, "Bu kadar para harcayan bir aday, başkan olursa ne kadar büyük çıkar peşinde koşacak? Bu adaylar Alanya halkının menfaatini mi düşünüyor yoksa kendi menfaatlerini mi? Bu soruların cevabını iyi düşünün." dedi.
 
Oyunuzu kullanırken para ve rantı peşinde koşanlar aslında geleceğimizi yarınlarımızı çocuklarımızın hakkını gasp ediyor 5 yılda bir verilen seçme hakkımızı çaldırmayalım dedi.
 
Yıldız, ayrıca Alanya'nın turizm, tarım, eğitim ve altyapı gibi alanlarda daha fazla gelişmesi için somut projeler sundu. Yıldız, "Alanya'yı daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha modern bir şehir yapmak için elimden geleni yapacağım. Alanya halkının desteğiyle bu hedefe ulaşacağız." diye konuştu.
 
Yıldız, son olarak vatandaşlara çağrıda bulunarak "Bin tartın bir seçin. Oyunuzu vicdanınızla verin. Alanya'nın geleceği sizin elinizde." dedi.
Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
ismail - 17 Kasım 2023  
RANTSIZ ADALETLİ BİR SEÇİM İSTİYORUZ ONUN İÇİN HAYDAR YILDIZ DIYORUM

Yasar - 16 Kasım 2023  
Evet parasız siyaset tek sıkış yolu Haydar yildiz başkanım parasız da siyaset yapılacağını altso seçimlerinde ispat etmiştir onun için belediye başkanlığısecimlerinde desteğimiz Haydar yıldıza dır yolun yolumuzdur Haydar başkanım

MURAT - 16 Kasım 2023  
30 yıllık arkadaşım herşeyıne kefilim adamdır.


0