Reklamı Geç
HABER DETAY
Alanya’da ‘Değersiz insanlara değmez’ diyen muhtar aday olmayacağını açıkladı
10 yıldır görev yapan Hacıkerimler Mahalle Muhtarı Ramazan Güvercin seçimde tekrar aday olmayacağını duyurdu. Güvercin, “Kimse Allah razı olsun, şunu yaptınız, bunu yaptınız demedi. Onun için değersiz insanlara değmez artık” dedi.
16 Kasım 2023 - Perşembe 13:09
YAŞAM
Hacıkerimler Mahalle Muhtarı Ramazan Güvercin 2024 Mart ayındaki seçimlerde aday olmayacağını açıkladı. Güvercin, “Ben de zirvede bırakıyorum artık. Şu ana kadar benim diyen aday çıkmadı ama yine de zirvede bırakıyorum. Kim aday olursa olsun hiçbir kimseyi desteklemiyorum açık ve net. 
 
Aday mı aday değil mi diye stresli günleriniz bitsin artık. Artık kıymetli vaktimi, bundan sonraki hayatımı ailemizin, birliğimizin daim olduğu cam şirketimizi büyütme yolunda devam ettireceğim. 15 yıl babam muhtarlık yaptı. 10 yıl da ben yaptım. Mahallemize ilkleri biz yaşattık. Ama bunca zaman gördüm ki kimse Allah razı olsun, şunu yaptınız, bunu yaptınız demedi. Onun için değersiz insanlara değmez artık. Görevimiz bitinceye kadar yapmamız gereken ne gerekiyorsa devam inşallah” dedi.
Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0