Reklamı Geç
HABER DETAY
Yücel Yeniden Aday Olacak
Başkan Yücel, adaylık için o tarihte başvuru yapacak MHP, yerel seçim için aday başvurularını 13 Kasım - 15 Aralık tarihleri olarak belirlerken, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in de o tarihlerde başvurusunu yapacağı öğrenildi.
10 Kasım 2023 - Cuma 18:07
YAŞAM
Alınan bilgiye göre MHP, bir yandan 31 Mart 2024’te yapılacak mahalli idareler seçimlerine hazırlık kapsamında “2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu” temasıyla başlattığı bölgesel istişare toplantılarına devam ederken bir yandan da seçim takvimine ilişkin çalışma yürütüyor. MHP’de seçim takviminin nasıl işleyeceğine ilişkin genelge, teşkilatlara gönderildi.
 
Partinin seçim takvimine göre, belediye başkanlığı için aday adaylığı başvuruları, 13 Kasım Pazartesi gününden itibaren alınmaya başlanacak.
Belediye başkan aday adaylarının bizzat genel merkezden yapacağı başvurular için son tarih, 15 Aralık Cuma günü olarak belirlendi.
Belediye meclisi ile il genel meclisi üyeliği aday adaylığı için de il ve ilçe teşkilatına başvuru yapılabilecek.
 
YÜCEL YENİDEN ADAY
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in partisi tarafından belirlenen 13 Kasım ile 15 Aralık tarinleri arasındaki adaylık başvuru süresinde Ankara’ya giderek, yeniden adaylık için başvurusunu yapması bekleniyor. Başkan Yücel’in yanısıra yeni dönemde Belediye Meclisi’nde görev alacak MHP’deki isimlerin de başvurularını yapması gerekiyor.
Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0