Reklamı Geç
HABER DETAY
Hoted'den Göz Kamaştıran Balo
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED Alaiye Resort Hotel’in ev sahipliğinde ve Diversey Kimya’nın destek ve katkılarıyla gerçekleştirdiği muhteşem bir balo ile 2023 turizm sezonuna veda etti.
08 Kasım 2023 - Çarşamba 15:24
YAŞAM
Her yıl gerçekleştirilen geleneksel Hoted balosunda Cumhuriyet’in yüzüncü yılı nedeniyle iki kutlama birden yapıldı. Saygı duruşu, istiklal marşı ve yüzüncü yıl marşıyla başlayan gece, doğrusu görülmeye değerdi. 
HOTED’in çözüm ortaklarından Diversey Kimya’nın destek ve katkılarıyla düzenlenen baloya HOTED'in Kurucusu, Onursal Başkanı ve Başdanışmanı Hakan Halit Yeni, Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferit Kesen, Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği Başkanı Ergül Demiral, Gastronomi Yıldızları Derneği başkanı Hidayet Kızıları, Akdeniz Yiyecek İçecek Derneği AYİY-DER başkanı Mustafa Gencer, Anadolu Teknik Yöneticileri Derneği başkanı İlhami Yalçınkaya, Dernekler masası şefi Onur Akkoyun, Türkiye seyahat acenteleri Tursab Alanya ikinci başkanı ve Alanya tanıtma vakfı Altav Yönetim kurulu üyesi Kerim Yılmaz, Belediye meclis üyesi Serkan Salvur, Diversey Kimya Akdeniz bölge müdürü Yasin Karsan ve ekibi, Yaşar Uysal, Bilpa Aş yönetim kurulu başkanı Alptuğ Bildirici, Özak insan kaynakları sahibi Yaşa Özak, sektörde faaliyet gösteren ve Hoted’e destek veren firmaların temsilcileri,  basın mensupları, HOTED üyeleri ve çok sayıda seçkin davetli  katıldı. 
 
HOTED Başkanı Sevgi Topuzel ve yönetim kurulu üyelerinin konukları kapıda karşılamasıyla başlayan gece Hakan Halit Yeni'nin sektörde yaşanan kalifiye personel sorunuyla ilgili konuşmasıyla devam etti. Gecede kent konseyi başkanı Nurhan Özcan, Türkiye seyahat acenteleri Tursab Alanya ikinci başkanı ve Alanya tanıtma vakfı Altav yönetim kurulu üyesi Kerim Yılmaz, Diversey Kimya bölge müdürü Yasin Karsan ve STK başkanları kısa birer konuşma yaparak HOTED'in çalışmalarını takdir ettiklerini, desteklemeye devam edeceklerini söylediler.  
Konuşmaların ardından HOTED’in eğitim, etkinlik ve faaliyetlerine destek veren Diversey Kimya bölge müdürü Yasin Karsan, STK başkanları, kent konseyi başkanı Nurhan Özcan, Türkiye seyahat acentaları tursab Alanya ikinci başkanı ve Alanya tanıtma vakfı Altav yönetim kurulu üyesi Kerim Yılmaz, Aktif Gazeteciler Cemiyeti ALGC başkanı Ferit Kesen, AGC temsilcisi Hamdi Acet, Hoted geçmiş dönem başkanı ve ev sahibi Hk müdürü Tarık Saylar, Hoted eğitim komite başkanı Sema Yörütür’e HOTED'in eğitim etkinlik ve faaliyetlerine destek veren firmaların temsilcilerine teşekkür edilip, çiçek ve plaket takdim edildi. 9. Kat Şefliği kurslarına katılan kursiyerlere sertifikalarının verilmesinin ardından gece geç saatlere kadar müzikli ve eğlence eşliğinde devam etti.
Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hidayet kızıları - 08 Kasım 2023  
Harika geceydi emeği geçen herkese teşekkür ederiz son Alanya gazetesi olarak da Turizmcilere verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz


0