Reklamı Geç
HABER DETAY
Alanya Belediyesi'nin Kış Hazırlıkları Merkez ve Kırsalda Devam Ediyor
Alanya Belediyesi, kış aylarında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek için yağmur suyu drenaj ve yol düzenleme çalışmalarına devam ediyor.
23 Eylül 2022 - Cuma 16:48
YAŞAM

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yaklaşan kış ayları öncesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kış hazırlıkları kapsamında Elikesik Yoremece Yaylası, Büyükpınar, Sapadere, Özvadi ve Yeşilöz Mahallelerinde yol genişletme, altyapı ve asfalt çalışmaları başladı. Alanya Belediyesi ekipleri ayrıca, her mahallede periyodik olarak uyguladığı alt yapı çalışmalarına Oba Karakocalı’nın ardından kırsal mahallelerde başlattı.


BAŞKAN YÜCEL; “ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ”
Özellikle kırsal bölgelerde yol ve altyapı sorununu kökten çözmeyi hedefleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, talimatlarını da bu yönde vermeye devam ediyor. Alanya’nın her bölgesinin çok hızlı bir gelişme içerisinde olduğuna vurgu yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Vatandaşlarımızı yol ve altyapı noktasında hızlı, etkin hizmetle buluşturmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz." dedi.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.