Reklamı Geç
HABER DETAY
Alanya Belediyesi’nden Bir Önemli Hizmet Daha Bektaş Grup Yolu Asfaltlanıyor
Alanya Belediyesi merkez mahallelerde asfalt çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Bektaş Mahallesi’nde yaklaşık kırk yıldır mahalle halkının yenilenmesini beklediği mahalle içi grup yolunda sıcak asfalt çalışması başlatıldı.
14 Eylül 2022 - Çarşamba 17:08
YAŞAM

Alanya Belediyesi Bektaş Mahallesi’nde asfalt çalışmalarının startını verdi. Çalışmalar nedeniyle Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür eden Bektaş Mahallesi Muhtarı Ramazan Kaya, mahalle halkının 40 yıldır bu yolun asfaltlanmasını beklediğini ifade ederek, “Başkanımız Adem Murat Yücel’e çok teşekkür ediyoruz. Mahallemiz için her türlü hizmeti alıyoruz. Bu yol mahalle içi grup yolu, ayrıca 5 ayrı mahallede bu yolu kullanıyor. Yerleşim ve trafik yoğunluğu olarak çok önemli bir güzergâh. Başkanımıza tekrar teşekkür ediyoruz.” dedi.


BAŞKAN YÜCEL, “3 AYRI ASFALT EKİBİ ALANYA İÇİN ÇALIŞIYOR”
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediyesinin hizmet noktasında en ileri seviyede olduğunun altını çizdi. Başkan Yücel, “Şu an 3 ayrı asfalt ekibi 3 ayrı noktada çalışmalarını sürdürüyor. Merkezde ve mahallelerde vatandaşlarımızın taleplerini en hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz. Bundan da büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.