Reklamı Geç
HABER DETAY
Hedefimiz Ortak Akılla Çalışmalar Yürütmek
Alanya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'nın (ALSMO) 5. Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda başkan seçilen Önder Kıvrak'a ve yeni yönetimine, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
29 Temmuz 2022 - Cuma 15:41
YAŞAM

Oda yönetimiyle birlikte AK Parti heyetini misafir eden ALSMO başkanı Kıvrak, ziyaretlerinden ötürü Başkan Toklu ve yönetimine teşekkürlerini ve memnuniyetlerini iletti. İlçe Başkanı Mustafa Toklu ziyarete ilişkin yapmış olduğu açıklamada, "Geçtiğimiz ay 5. Genel Olağan Kurulu'nu gerçekleştiren ve genel kurulda Alanya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası başkanı seçilen Sn. Önder Kıvrak ve yönetimine İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. 

İş dünyası için önemli bir konuma sahip alan muhasebeci ve mali müşavirlerimizin gayreti ve sarf etmiş oldukları çaba takdire şayandır. Bu önemli görevi ifa eden muhasebeci ve mali müşavirlerimizin temsilcisi olan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ile ortak akılla çalışmalar yürütüp sektör için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bizlere göstermiş oldukları misafirperverlik için ALSMO Başkanı Sn. Önder Kıvrak ve yönetimine teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.