Reklamı Geç
HABER DETAY
Sıcak Asfalt Çalışması Kargıcak'ta Devam Ediyor
Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin aralıksız olarak sürdürdüğü asfalt çalışmaları Kargıcak Mahallesinde devam ediyor. Mahmutlar ve Payallar Mahallelerinde asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler, Kargıcak Mahallesi Gazipaşa Caddesinde asfalt çalışmasını sürdürüyor.
05 Haziran 2022 - Pazar 17:49
YAŞAM

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, sezon başında tüm mahalleler için verdiği sözleri bir bir yerine getirirken, mahalle muhtarları ve vatandaşlar da çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiriyorlar.


Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Alanya'da ulaşıma konfor katmaya aralıksız olarak devam ettiklerini söyledi. Payallar ve Mahmutlar’da çalışmaların tamamlandığını, Kuzey Alanya, Oba ve Çıplaklı’da devam eden ve kısa sürede tamamlanacak çalışmalar sonucu bölge halkının daha konforlu ulaşıma kavuşacağının altını çizen Başkan Yücel, "Alanya’mız her alanda olduğu gibi kaliteli yollarıyla da örnek olmaktadır. Fedakarca çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür eder, halkımıza hayırlı, uğurlu olmasını dilerim." dedi.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.