Reklamı Geç
HABER DETAY
Kadrajımda Ayet Var” Temalı Fotoğraf Yarışması Başvuruları Başladı
Diyanet İşleri Başkanlığınca gençlerin çevrelerinde yaşananlara, tabiatta meydana gelen olaylara ve canlı/cansız bütün varlıklara Kur'an'ın nazarıyla bakabilmelerini, dünyayı ayetlerin ışığında görebilmelerini ve anlamlandırabilmelerini sağlamaya dair farkındalıklarının artmasına yönelik "Kadrajımda Ayet Var" konulu fotoğraf yarışması gerçekleştirilecek.
29 Nisan 2022 - Cuma 14:13
YAŞAM

Yarışmaya 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren herhangi bir Kur'an kursu öğretim programında eğitim almış veya almakta olan 15-25 yaş arası gençler katılabilecek.


Yarışmaya dair şartnameye Diyanet İşleri Başkanlığına ait https://www.diyanet.gov.tr/tr-TR adresinden ulaşılabilecek. 
Fotoğraf ve telif formunun wetransfer ile kurankurslari@diyanet.gov.tr adresine son eser teslim tarihi olan 29 Mayıs 2022 pazar günü saat 23:59’a kadar ulaştırılması gerekmektedir.


Değerlendirme sonucunda dereceye giren eser sahiplerine Birincilik Ödülü 6.000 - TL, İkincilik Ödülü 4.000 – TL, Üçüncülük Ödülü 2.000 – TL, Mansiyon Ödülü 1.000 – TL ve Sergileme Bedeli 500 - TL  ödül verilecektir.
Bu vesileyle Kur'an kursu öğretim programında eğitim almış veya almakta olan 15-25 yaş arası gençleri bu anlamlı yarışmaya katılmaya davet ediyoruz.

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.