Reklamı Geç
HABER DETAY
Başkan Yücel Batı Birlik Minibüs Esnaflarıyla Buluştu
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Minibüsçüler, Otobüsçüler ve Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Doğan Bacak'ın davetiyle Batı Birlik Minibüs Hattı esnaflarımızla bir araya geldi.
11 Kasım 2021 - Perşembe 16:35
YAŞAM

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, hem vatandaşlarla hem de esnaflarla buluşup taleplerini dinleyerek çözüm üretmeye devam ediyor. Başkan Yücel, Alanya Minibüşçüler, Otobüsçüler ve Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Doğan Bacak’ın davetiyle bugün Okurcalar’da bulunan Batı Birlik Minibüs Hattı esnaflarıyla buluştu. Buluşmaya Batı Birlik esnaflarının yanısıra bölge muhtarları da iştirak etti. Yapılan kahvaltının ardından söz alan Oda Başkanı Doğan Bacak, esnafların Başkan Yücel’den taleplerini dile getirdi.


YÜCEL: “BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Doğan Bacak’ın ardından söz alan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, talepleri tek tek not aldığını belirterek şu ifadeleri kullandı; “Alanya Belediyesi olarak esnaf ve vatandaşlarımızın talepleri bizlerin her zaman önceliği olmuştur. Bugün de siz değerli minibüsçüler esnafımızın taleplerini dinledik. Bu talepleri yetki sınırlarımız çerçevesinde ivedilikle çözüme kavuşturacağız. Allah birliğimizi daim etsin.”

Toplantının ardından Batı Birlik esnafları, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Editör:Hamdi Acet
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.