Reklamı Geç
HABER DETAY
İyiliğin Gücü Uzakları Yakın Etti
Ayşe Melahat Erkin İlkokulu Anasınıfı A şubesi öğrencileri öğretmenleri Arzu ZEYNEL OKTAN rehberliğinde anlamlı bir etkinliğe imza attılar.
01 Nisan 2021 - Perşembe 15:01
YAŞAM

Okul Öncesi Öğretmeni Arzu ZEYNEL OKTAN yürütücüsü olduğu eTwinning Power of Goodness / İyiliğin Gücü Projesi kapsamında Yaşlılar Haftası ile ilgili olarak iyiliğin, saygı ve sevginin timsali olan yaşlılarımıza gerek değerin verilmesi, toplumun onlara her daim ihtiyaçlarının olduğunun hissettirilmesi adına bir etkinlik planladıkları ve bu etkinliği uzak şehirlerden olmasının daha anlamlı olduğunu düşündükleri ve bu amaçla Erzurum Özel Güzide Bakım Merkezinde kalan büyüklerimizle öğrencilerimizi online görüşme platformunda buluşturdukları belirtti. 


Büyüklerimiz belki hiç bilmedikleri bir şehirdeki öğrenciler ile sohbet etmenin mutluluğunu yaşadılar, öğrencilerimiz ise dedelerimizin ninelerimizin sevgi dolu şefkat dolu enerjilerini ekrandan da olsa hissettiler.


Okul Öncesi Öğretmeni Arzu ZEYNEL OKTAN yürütücüsü olduğu eTwinning Power Of Goodness / İyiliğin Gücü Projesinin amacının; 3-6 yaş arası çocuklarda iyilik kavramını geliştirmek ve değerler eğitimindeki sevgi-saygı-hoşgörü-yardımlaşma gibi konuları çocukların yaparak yaşayarak öğrenmelerini sağlamak olduğunu belirtti. 


Çocuklarımızın insana, doğaya, hayvana iyilik yaparken sevgi, saygı, hoşgörü, yardımlaşma, merhamet vb. konularını öğrendiklerini ifade etti. Ayrıca ilçemizde yürütülen eTwinning projelerine desteklerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YILMAZ’a teşekkür etti.


İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YILMAZ, okulumuzdaki e-Twining çalışmalarını yakından izlediklerini, bu tür etkinliklerle öğrencilerimizi dünyayla buluşturan, çocuklarımıza milli ve manevi değerlerimizi benimseten öğretmenlerimize her zaman destek olacaklarını belirterek çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

Editör:Hamdi Acet Kaynak: (Son) - Son Alanya
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.