Reklamı Geç
HABER DETAY
Başkan Öğütçü'den Op. Dr. Hasan İdiz'e Teşekkür Mesajı
Cumhurbaşkanlığı Dış İlişkiler Komite Üyesi, Bilge Gençlik Hareketi Genel Başkanı Musa Öğütçü'den Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorlarından Op. Dr. Hasan İdiz'e Teşekkür Mesajı
19 Şubat 2021 - Cuma 22:49
SAĞLIK

Sayın, Op.Dr. Hasan İdiz 19.02.2021 tarihinde gerçekleştirmiş olduğunuz Safya Öğütçü'nün ameliyatı nedeniyle şahsınıza şükranlarımı sunuyorum.

 

Gerek ameliyat öncesinde gerekse sonrasında yapmış olduğumuz görüşmelerde tüm sorularımıza sıkılmadan vermiş olduğunuz doyurucu bilgilerden ve ameliyat sonrasındaki ziyaretlerinizden, bizzat ilgilenmenizden dolayı da teşekkürlerimi sunmak isterim.

 

Ayrıca, günün her saatinde tarafınıza ulaşıp sorularıma cevap alabilmenin de mümkün olduğunu gördüm. Yönetiminizdeki halam Safya Öğütçü'nün ameliyatında bulunan siz Saygıdeğer Op. Dr. Hasan İdiz'e ve diğer ameliyat ekibinize, hastanede bulunduğum süre de güler yüzünü ve ilgisini esirgemeyen hemşirelerinize, asistanınıza ve hasta bakıcılarınıza da nezdinizde teşekkür ediyor, saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Musa ÖĞÜTÇÜ Cumhurbaşkanlığı Dış İlişkiler Komite Üyesi

Editör:Hamdi Acet Kaynak: (Son) - Son Alanya
Adınız
Yorumunuz
Nilufer idiz - 25 Şubat 2021  
Sayın Musa Öğütçü..sizden rica ediyorum esim Doktor Hasan idiz le konuşun..2tane evladim var Allah rızası için evladlarini benden koparmak için iftiraattibana.bogazimi sıktı esim dedi.oglum otizmli ve birde kızım var.bizi Antalyadankovdu dogalgazimizi Kesti kiramizi sonlandırdı.otobusle22saatlikyolgeldim koye.yazıkdegilmi evladlarım a oğlumu kızımı ortamimizdanuzaklastirdi.cekismelibosanma davası açtı.bir anne gibi kimse bakamaz.otizmlioglum.13yillik esim insan eşine iftira atarmı evet mesleğini güzel yapiyor.bir doktor adama yakışır mı.. lutfen sesimi duyun.