00
Haber Detayı
10 Şubat 2024 - Cumartesi 19:38
 
Vatandaşın tevecühü ile hizmet etmek istiyoruz
Alanya Belediye Başkan Adayı Haydar Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında Alanya protokolünü ziyaret etti. Yıldız ve beraberindeki Adalet Partisi heyeti, ilk olarak Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Celal Tekin ile görüştü. Ardından Alanya Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk ve Alanya Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat'ı makamlarında ziyaret ettiler.
YAŞAM Haberi
Vatandaşın tevecühü ile hizmet etmek istiyoruz

Ziyaretlerde Yıldız'a, Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Osman Koç, Adalet Partisi Antalya İl Başkanı Ayhan Sağlık, Adalet Partisi Manavgat İlçe Başkanı Muhammet Elbiği ve Adalet Partisi Alanya İlçe Başkanı Bilal Özünal eşlik etti.


Yıldız, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, belediye başkanlığı için çıktıkları yolda devlet kurum ve kuruluşlarıyla istişare ettiklerini belirtti. Yıldız, "Şimdi vatandaşlarımızla buluşma zamanı. Alanya'ya gönül vermiş yol arkadaşlarımızla birlikte belediye başkanı olduğumuzda yapacaklarımızı halkımıza anlatmak için sürekli görüşmeler yapıyoruz. Halkımızın teveccühünü kazanarak onlara hizmet etmek istiyoruz." dedi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0