00
Haber Detayı
15 Kasım 2023 - Çarşamba 15:19
 
‘Tabela partisi değiliz’
Anadolu Birliği Partisi Alanya İlçe Başkanı Şükrü Güneri, AGC üyeleri ile bir araya geldi. Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen kahvaltıya, Anadolu Birliği Partisi Alanya İlçe Başkanı Başkanı Şükrü Güneri ve yönetimi ev sahipliği yaptı. Güneri, kendisini, yönetim kurulunu ve partisini tanıtıp yerel seçimde kendi adaylarını çıkaracaklarını ifade etti.
YAŞAM Haberi
‘Tabela partisi değiliz’

Genel Başkanı Bedri Yalçın’ın yaptığı ABP Alanya İlçe Başkanı Şükrü Güneri yaptığı açıklamada; “Siyasete Doğru Yol Partisi Gençlik Kolları’nda başladım, Ak Parti’de devam ettim. 20 yıl Ak Parti’ ye hizmet ettikten sonra Ankara Hacı Bayram Veli Külliyesi’nde üç buçuk yıl görev aldım. Büyüklerim tarafından Anadolu Biriği Partisi’nde görev yapmam istendi. Bu süreçte Alanya’da ilçe başkanlığına getirildim. 
Alanya için tabela partisi değiliz, kesinlikle adayımızı çıkartacağız. Belediye seçimlerinde iddialıyız. Katılımlarından ötürü Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum, onur verdiler” ifadelerini kullandı.
Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0